Copak to má Tom Hanks na hlavě? Je to tupé nebo jde o jeho skutečné vlasy? I tuhle hádanku v dnešním rádiovém maratonu rozřešíme. Bez prací zavaleného Shushiky, zato s hromadou názorů na aktuální Šifru mistra Leonarda a třetí X-Meny, kteří číhají doslova za rohem. Tentokrát jsme zvolili trochu poklidnější tempo, snad proto že většina redaktorů se na adaptaci knížky Dana Browna vzácně shodla a X-Men 3 jsme už notně proprali v naší recenzi a následné diskuzi. Přesto jsme těmto filmům věnovali celou jednu třetinu našeho záznamu a opět jsme se přiblížili osmdesáti minutám. Linky pod tímhle odstavcem vám napoví, čeho se týkají jednotlivé části.

Moviezone FM #3 - 1. část - Rozbor filmů Šifra mistra Leonarda a X-Men 3
Moviezone FM #3 - 2. část - Nejlepší sidekickové
Moviezone FM #3 - 3. část - OT kraťas: Jaký má redakce vztah k počítačovým hrám. ;)
Moviezone FM #3 - 4. část - Jak vidíme červencové premiéry (Scanner Darkly, Pathfinder, Pirates of Caribbean 2, Lady in the Water, Miami Vice) + hláška týdne
Moviezone FM #3 - 5. část - Dotazy čtenářů

Trochu nám to tentokrát šumí, ale to snad omluvíte, holt technická podoba našeho vysílání je pořád ve vývinu, stejně jako modernější verze znělky (příště už vážně bude, slibujeme). Příště už v tématu opustíme analýzy letních premiér a připravíme něco nového. Nechte se překvapit. Opět platí, že uvítáme jakékoliv další dotazy do vysílání i vaše názory na naše počínání. Za veškeré reakce předem děkujeme.