Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.


12.01.2017 11:05:28
on-line

PorkChopExpress
Tak titulek samozřejmě kulhá, to nepopírám. Originální rovná se neznačkový, ale to zní prostě blbě (a jinej použitelnej výraz mě nenapadnul), a na co do kina se vždycky týká jen většiny, a ne všeho, no. Pointa těchhle článků je nicméně v ukázání, že kina nejsou plný sequelů, spin-offů, remakeů a rebootů, jak si většina lidí mylně myslí, ale že je kupa věcí mimo gigantický filmový série (takže tam možná je "skoro všechno", ale vždycky tu záměrně chyběj ty největší filmy). A dělit to na dva články, když tu můžu shrnout dobrý i špatný v jednom (furt je tam neutrální originální - ne nejlepší), mi přijde zbytečný.

Jo a číslovka se mění. Když není 10 nosnejch věcí, tak je to klidně míň (viz - [link] ), ale poslední dobou tu desítku s klidem dávám, no :)

12.01.2017 10:49:50
on-line

Tak Leden je na dobré filmy zcela mrtvý, samé nezjmavé ptákoviny a muzikály mě neberou ikdyž mužou být sebekvalitní

12.01.2017 10:04:36
on-line

KarelR
Hele, určitě je to čistě vaše věc a volba. Ale přijde mi to tak trochu jako alibismus. Velmi často se v této rubrice objevují filmy, u kterých už víte, že stojí za prd a k větší části ze všech filmů, co se tu objeví, už máte alespoň ohlasy (ale OK, u těch to beru - stylem - "prej to stojí za kulový, ale nevíme jistě, běží to, tak si to můžete ověřit sami...").
Často mi prostě přijde, že jsou tam skoro všechny filmy, co jsou ten měsíc v distribuci a to pak v podstatě ztrácí smysl mít tuhle rubriku :-).
Když to shrnu, nadpis lže hned ve dvou bodech - ORIGINÁLNÍ - 3 z aktuální nabídky nejsou originální určitě, 2 jsou diskutabilně originální :-) - a NA CO DO KINA - kdy minimálně jeden v aktuálním článku je nedoporučitelnej (podle vás).
Mě by se naopak líbilo, když by se číslovka v názvu měnila, přišlo by mi to osvěžující. Na co do kina: 2 originální únorové filmy. Na co se vysrat: 7 špatných únorových filmů. A máte hned rubriku navíc.
Přečetl tohle někdo kromě mě?

11.01.2017 22:45:34
on-line

PorkChopExpress
Podle mě má, protože tu člověk právě zjistí, že se nejspíš nepoved. A nejde to i z toho důvodu, že to je výhled a ne rekap, takže tu z velký části bejvaj filmy, který ještě nikdo neviděl (teď je to opačně, protože máme zpoždění premiéry a napsal jsem to pozdě, ale primárně to je fakt výhled na ty nejvýraznější neznačkový věci se zhodnocením, jak by to mohlo dopadnout).

11.01.2017 20:58:20
on-line

Nechcete vyhodit tu číslovku z názvu a dávat sem x filmů, který jsou opravdu originální nebo dobrý a stojí za vidění? Vždyť nedává smysl dát do článku s tímto názvem film, o kterým napíšete, že stojí za hovno.

11.01.2017 20:33:56
on-line

La La Land za sebou, před sebou Pod rouškou noci a pravděpodobně Rozpolceného.

11.01.2017 15:57:09
on-line

La la land a Rozpolcený!

11.01.2017 14:30:08
on-line

Kvůli práci jsem se nemohl dostat na La la land a už to u nás nedávají, to mě dost mrzí. O to víc se budu klepat na blu ray, nicméně jsem fanda filmů z doby prohibice, ať už jde o Millerovu křižovatku nebo třeba Neuplatní, takže toho Bena v kině podpořím

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.