Hollywood občas mívá skvělé nápady... a tenhle mezi ně rozhodně nepatří. Není těžké pochopit, proč pět let starý Zelený sršeň upadl v zapomnění. Většina lidí ho moc nemusí a vydělal "jen" 227 milionů dolarů, my na něj však (podobně jako třeba na A-Team) nedáme dopustit. Michel Gondry po svojí velké šanci utekl zpátky do Francie a Seth Rogen dokonce řekl, že bylo natáčení jedna velká noční můra. Pořád z toho ale vylezl zábavný akčňák, který od nové inkarnace rozhodně nečekejte.

 

Pročpak? Protože se jí ujal Gavin O’Connor (Warrior, Zúčtování), který chce Zeleného sršně proměnit v drsnou podívanou ve stylu Jasona Bournea nebo Amerického snipera. Nikdo moc nechápe, jak k tomuhle nápadu došel. O’Connor nicméně tvrdí, že po tomhle projektu pase už řadu let a že z Britta Reida udělá rozervanou protiváhu Bruce Waynea. Na jednu stranu je samozřejmě možné, že tenhle tón na velké plátno dostane. Pořád tam ale bude mít i týpka ve škrabošce, který si říká Zelený sršeň, takže se do bombastických trailerů odmítáme těšit.

---

Vytáhni v hospodě: Že máte na jazyku nedávný film, jenž vzal veselou předlohu a udělal z ní temný propadák? Slova, která hledáte, zní Fantastická čtyřka!