Marvelu se povedlo udělat z comicsů velkofilmovou zábavu pro celou rodinu, DC se o to taky pokouší a je na každém, aby posoudil, jestli to dělá dobře, nebo mu to nevychází, ale občas to v kinech zkusí i comicsovka, která pro příjemný rodinný večer není. Kick-Ass nebo Kingsmani byli super a teď dorazí i Zack Overkill, hrdina comicsu Incognito, který napsal Ed Brubaker, jeden z nejlepších scenáristů současnosti, jenž je zodpovědný i za příběhy, jež sloužily jako inspirace pro druhého Captaina Americu. 

 

Jeho hrdinou je bývalý superpadouch, který práskl jiného zloducha jménem The Black Death a teď se skrývá v programu na ochranu svědků a tají před světem své schopnosti. A strašně se nudí. Začne tedy po nocích vyrážet do ulic konat dobro. Ne proto, že by se z něj stal klaďák, ale je to bezpečnější a v případě, že ho chytí, nenaštve vládu. Problém je, že tím na sebe upozorní kolegu, jehož poslal do kriminálu. A ten se teď bude chtít pomstít… Kdy bude premiéra, zatím netušíme, ale kolem projektu se motají dost zajímaví lidé. Scénář napíše Daniel Casey, který je zodpovědný za Ulici Cloverfield 10, a režírovat bude tvůrce nového Evil Dead a hororového hitu Smrt ve tmě Fede Alvarez. 

--- 

Vytáhni v hospodě: Brubakerův strýc John Paxton byl ve čtyřicátých letech úspěšný scenárista, na kontě má třeba noir klasiku Sbohem buď, má lásko.