A zřejmě nepůjde o dovolenou, dámy a pánové. Kiefer už pomalu doklepává pátou sezónu seriálu a tak začíná trousit podrobnější informace o filmu. Britský deník Sun je ekvivalentem českého Blesku, ale přesto si tenkrát dovolíme mu věřit. Kiefer podle všeho prozradil, že celovečerní 24 se nebude odehrávat v Americe, ale v Londýně. To přivádí do hry naší stověžatku, která bude zřejmě zaskakovat za anglickou metropoli, nebo si ve filmu i sama zahraje. Děj se určitě na chvilku přesune i do Maroka, které odsupluje Střední Východ.

O zápletce samozřejmě nikdo neví nic (a kdyby věděl, tak by ho producenti upálili v přímém přenosu na Fox TV :), ale Kiefer naznačil, že premiéra by mohla být někdy v létě 2008, tj. během finále sedmé sezóny. Natáčet se bude až za rok, během tradiční letní přestávky (=někdy mezi koncem šesté a začátkem sedmé sezóny). Momentálně tvůrci řeší, jak se vyrovnat s absencí časové "věrohodnosti", v celovečeráku se totiž celých 24 hodin odehraje během 120 minut. Patá sezóna každopádně opět láme ratingové rekordy, takže načasování docela "sedí", navzdory faktu, že Sentinel americkými kiny prohučel jako výsadkář bez padáku.

Kiefer ale není jediným drsňákem, který se chystá na filmové plátno. Elijah Wood vám co nevidět ukáže, jak vypadá správně vybuzená omladina. Už ho unavilo, že ho každý oslovuje "Frodo" a tak natočil Hooligans. To ale nestačilo a tak shodil poslední zbytky vlasů, nechal se potetovat a zahraje si v dramatu Day Zero o třech mimořádně nepřizpůsobivých manících, které nenapadne nic lepšího než narukovat do armády. Zajet na Střední Východ - opalovačka, noční řádění v Hummerech a střílení "turbanů", prostě idylka a jako bonus proplacené diety od daňových poplatníků. Momentální situace na Středním Východě zjevně takovým filmům přeje.

A zatímco Elijah o vlasy přišel, Steveu Carellovi jich pěkných pár narostlo. V Evan Almighty ho Bůh slušně požádá o to, aby postavil novou Archu a když Evan neslušně odmítne, začne se mu Nejvyšší různě mstít. Nekontrolovatelný růst vlasů a vousů je jenom začátek.