Fandové Star Wars teď žijí novým trailerem na Rogue One, ale nesmíme zapomínat, že Disney má rozjeté i další projekty. Samozřejmě se dočkáme osmé a deváté epizody a spousty spin-offů. Režiséři Jump Street a Lego příběhů Phil Lord a Chris Miller teď zrovna kutí příběh mladého Hana Sola, který se má odehrávat před čtvrtou epizodou a uvidíme v něm, jak se ze Sola stal nejlepší pašerák galaxie, jak sehnal Malého Sokola a jak se spřátelil s Chewiem. A aby toho nebylo málo, dorazí i Lando Calrissian. 

 

Solova kámoše, který mu sice vrazí v Impérium vrací úder kudlu do zad, ale nakonec to dotáhne až ke zničení Hvězdy smrti, si původně zahrál Billy Dee Williams a rozhodně šlo o hodně sympatického hrdinu, který dovedl držet krok s Harrisonem Fordem. Alden Ehrenreich má však hrát Sola, když mu bude něco přes dvacet, takže budeme samozřejmě omlazovat i Landa. Studio ani tvůrci nechtějí nic ani naznačovat, ale šeptá se, že Lord a Miller by v roli rádi viděli Donalda Glovera. Hvězda seriálové pecky Community se objevila i v Marťanovi a uvidíme ho i ve Spider-Man: Homecoming. Glover hrát umí, charisma má a tuhle roli by nejspíš zvládl naprosto s přehledem. Tak doufejme, že to nejsou jen drby. 

--- 

Vytáhni v hospodě: Billy Dee Williams se nedávno vrátil jako Lando v několika epizodách animovaného seriálu Star Wars Povstalci