Osmá epizoda Hvězdných válek bude mít premiéru až za rok a půl, takže to, co budete číst na dalších řádcích, je velké teoretizování, které vyplývá spíš z naznačených než ověřených informací, ale zároveň může jít o dost velký spoiler. Takže teď zavřete oči, počítejte do pěti a rozmyslete se, jestli hodláte pokračovat, nebo vypnete prohlížeč a budete doufat, že vám to někdo někde jinde nevykecá. Je to na vás, my pokračujeme. 

 

Už v květnu bylo naznačeno, že v osmičce nás čeká celkem velká bitva, ve které se utkají rytíři Renu, mezi kterými bude pochopitelně i Kylo, s Lukem Skywalkerem a Rey. Ta by si měla dát bitku jeden na jednoho právě s Kylem, zatímco Luke bude likvidovat zbytek a dojde na jeho zelený světelný meč i pohazování si s protivníky se silou. Bitka by ale měla končit tak, že už do ní Rey nebude zasahovat a rytíři Renu nakonec zmizí ze scény. 

 

A teď to začne být zajímavé. Mark Hamill totiž během jednoho z rozhovorů řekl, že „dodělá osmou epizodu a pak končí.“ A pochopitelně se začalo řešit, co to znamená. Může jít totiž o náznak toho, že během bitky Luke zemře a jak jsme viděli v sedmičce, likvidovat slavné postavy tvůrcům problém nedělá. Hamill teď samozřejmě na Twitteru tvrdí, že tím myslel, že končí natáčení, ale možné je všechno. Takže bacha, minule jsme přišli o Hana, teď je možná na řadě Luke.