Jen máloco nás teď těší víc než nadšené recenze Správných chlapů. Nahláškované retro by mělo vrátit na výsluní Shanea Blacka, kultovního scenáristu Smrtonosné zbraně a Posledního Skauta (Iron Mana 3 bohužel nemilují všichni), a otevřít mu tak vrátka k dalším velkým projektům. Tím první bude pokračování Predátora, které má Black režírovat už letos na podzim. A aby té radost nebylo málo, příští rok se sejde na place se samotným Rockem.

Rock přímo neprozradil, co mají tihle dva v plánu. Pokud se ale neposunulo natáčení Predátora, je ve hře akorát Doc Savage, dobrodruh z 30. let, v němž se snoubí „mysl Sherlocka Holmese, síla Tarzana a vznešenost Abrahama Lincolna“. Kolem téhle role se původně točil Chris Hemsworth. Představitel Thora ale po Hackerovi, V srdci moře a Lovci víceméně ztratil právo na hlavní role.

 

Takže… Rock jako nový Indiana Jones? V Blackově režii nás to určitě zajímá, stejně jako Predátor, kolem kterého se začíná nenápadně motat samotný Arnold. Snad z toho bude alespoň cameo. A z Doca Savage důstojná dobrodružná série!

---

Vytáhni v hospodě: Když se chystal Iron Man 3, neměl ještě v Marvelu hlavní slovo Kevin Feige. Black tak musel z filmu vyndat hlavní záporačku a nahradit ji Aldrichem Killianem, aby se mohlo prodat víc hraček.