Jeden z nejzajímavějších drbů posledních měsíců se potvrdil. Charlize Theron opravdu posílí obsazení Rychle a zběsile 8, a to v roli hlavní záporačky. Že asi nebude Vina Diesela mlátit osobně? To není úplně jisté, po Šíleném Maxovi by to možná zvládla. Režírující F. Gary Gray jí ale pro jistotu našel pořádně drsnou pravou ruku.

O kom je řeč? O Kristoferu Hivjuovi, kterého možná znáte jako Tormunda ze Hry o trůny. Tenhle statný Nor si na Diesela vyšlápne stoprocentně, co jiného by ostatně ve filmu dělal. A protože ho na malé obrazovce rozhodně nešlo přehlédnout, určitě nezapadne ani v Rychle a zběsile.

 

Kdy se osmého dílu dočkáme? Premiéra je v plánu na 13. dubna 2017, přičemž se 18. dubna 2019 přiřítí devítka a 1. dubna 2021 desítka. Ano, Diesel do nás napere celou novou trilogii, v níž by se měli vrátit i Kurt Russell, Dwayne Johnson a Jason Statham. Nezbývá tedy než doufat, že se opět dočkáme solidního akčního odvazu.

---

Vytáhni v hospodě: Hivju kráčí ve šlépějích Nathalie Emmanuel (Missandei ze Hry o trůny), která se k rychlé a zběsilé partě přidala v minulém díle.