Loňská pecka Kingsman: Tajná služba si dvojku stoprocentně zaslouží. Matthew Vauhgn ale sequely nemá moc rád, a když si myslí, že v nich nemá divákům co nabídnout, tak od nich uteče. Tohle naštěstí není ten případ. Dvojka dorazí do kin 16. června 2017 a bude se jmenovat Kingsman: The Golden Circle. Už nějakou dobu víme, že si hlavní záporačku zahraje Julianne Moore a že by se Eggsy měl podívat do Ameriky, teď ale Vaughn prozradil víc.

 

Eggsy spolu s Merlinem (Mark Strong) zamíří do USA, kde spojí síly s „americkými kingsmany“, kteří si říkají Statesman. Šéfují jim Jack a Ginger. Kdo si zahraje Jacka, netušíme, ale mělo by jít o kovboje, frajera a ostrostřelce. Prostě mladého Clinta Eastwooda. Roli Ginger nakonec nafasovala Halle Berry, takže se informace, že bude hrát ředitelku CIA, nakonec nepotvrdila. Tohle je ale lepší. Záporačka Julianne Moore se má jmenovat Poppy a právě díky se prý Vaughn rozhodl dvojku režírovat. Špionážní filmy jsou totiž podle něj tak dobré, jak dobří jsou jejich padouši. A prý se máme těšit na další šílenosti. Scénu v kostele se režisér nechystá překonávat, ale údajně dojde na útok obřího párku. Co si pod tím máme představit, fakt nevím. A aby toho nebylo málo, tady si můžete prohlédnout velitelství Statesmanů, úkryt Poppy a jak to tak vypadá, kingsmanovské taxíky budou fungovat i jako ponorky.

--- 

Vytáhni v hospodě: Role Jacka zatím není obsazená, ale čistě fanouškovsky a teoreticky – co takhle Hugh Jackman? Vypadá jako mladý Clint Eastwood a zahrál si v Orlovi Eddiem, kterého Vaughn produkoval.