Kingsman Matthew Vaughna byla parádní jízda. Kombinace akce, stylovosti, humoru, parodie na bondovky a spousty násilí nás hodně bavila a naštěstí nejenom nás. Tržby byly natolik zajímavé, že se odklepla nakonec i dvojka a Vaughn se vrací k režii, ačkoliv to chvilku vypadalo, že uteče, stejně jako to udělal u Kick-Ass. Natáčet by se mělo už příští měsíc, vrátí se Taron Egerton a před nedávnem se objevily informace o tom, že hlavní záporačku by si mohla zahrál Julianne Moore. A teď tu jsou další věci, které stojí za to vědět.

 

Okolo jedné z dalších rolí krouží Halle Berry. Tvůrci by oscarovou herečku, o níž nebylo v posledních letech moc slyšet, rádi viděli v roli šéfové CIA. Už před nedávnem se začaly šířit drby, že druhý díl by se měl hodně točit okolo americké větvě Kingsmanů, a tak by účast CIA dávala celkem smysl. To ale není ta nejdůležitější informace. Ještě zajímavější je totiž fakt, že Halle Berry by měla podepsat smlouvu na dva filmy, u Foxů tedy potichu plánují už i trojku. Jestli se i u ní bude za kamerou motat Matthew Vaughn a zda na ní vůbec dojde, ale budeme nejspíš vědět až příští rok. Kingsman 2 bude mít premiéru 6. června 2017.

--- 

Vytáhni v hospodě: Matthew Vaugh tvrdil, že se ve dvojce vrátí Colin Firth jako zombie, nebo jako zlé dvojče hrdiny z jedničky. Prý to ale byl fór.