Edgaru Wrightovi nevyšel Ant-Man, a tak se vrhnul na "hudební akčňák" Baby Driver. Tahle zběsilost nás nečeká dřív než v březnu 2017, Wright už ale pomalu plánuje svůj další film. O co přesně půjde? To zatím není jasné. Jednou z možností je ale adaptace dětské knihy Naštěstí (ne)máme mléko.

Za touhle roztomilou pohádkou stojí Neil Gaiman a je o mladých sourozencích, kteří poslouchají šílenou historku svého tatínka. Ten se s těmi nejobyčejnějšími úmysly vydal pro mléko. Jen aby se vrátil s vyprávěním o mimozemšťanech, pirátech nebo cestování časem.

 

Hlavní tatínkovskou roli si chce zahrát Johnny Depp, takže počítejte s tím, že tenhle film nejspíš opravdu vznikne. Kombinace Gaimana a Wrighta je totiž sama o sobě velkým lákadlem. A s Deppovou star-power by se mohlo jednat o tutovku, které budou u 20th Century Fox věnovat spoustu pozornosti. Snad se tenhle tým nakonec nerozpadne. I když by se Wright klidně mohl věnovat něčemu drsnějšímu...

---

Vytáhni v hospodě: Wright s Deppem nedávno plánovali remake Night Stalkera, duchařského seriálu ze 70. let. Momentálně to ale vypadá, že se ho nedočkáme.