Jistě si mnozí z vás pamatují na náš oscarový přenos po drátech. Koho to minulo, může svou chybu napravit zde. Tehdejší sedmihodinovka nebyla úplně bez chyb a i proto jsme vám slíbili, že se k téhle atraktivní problematice v budoucnu vrátíme. Přesýpačky pustily poslední zrnko písku a konečně se podařilo nás dostat do jedné místnosti, aniž by v ní byla pípa a štěně, takže se mohlo začít nahrávat. Jak uslyšíte v samotném záznamu, chtěli bychom z toho udělat pravidelnou záležitost, s periodou zhruba čtrnáct dní. Všechny naše názory a myšlenky se holt na digitální papír nevejdou a musíme je větrat i jinak. V hospodě většinou spíš strašíme štamgasty a tak jsme se rozhodli zachytit to celé do mikrofonu. Naivně doufáme, že to bude dostatečně zábavné a fundované, abyste se k tomu vraceli. Ale o tom nám jistě poreferujete v komentářích.

Ani první díl pravidelné relace není bez chybičky, technicky se díky tuningu (lepší mikrofon i postprodukce) trochu zlepšil, ale zjišťujeme, že předávat si jeden mikrofon není moc praktické a budeme se snažit to do budoucna vyřešit trochu jinak. Stejně tak časem oťukáme i koncepci a tradiční mušky (imf samozřejmě ví, že Petersen se čte tak, jak se píše... nebijte ho v komentářích ;). Každopádně vás teď čeká necelých 70 minut informací o aktuálních premiérách, připravovaných letních hitech a rozebereme i pár událostí z filmového světa. Snad se vám to bude líbit. A abych nezapomněl, za tuhle "podcastovou koncepci" bych chtěl poděkovat klukům z hrej.cz, jejichž každotýdenní relace mě inspirovala natolik, že jsem si od ní možná vypůjčil až nezdravě moc věcí. Děkujeme za požehnání kluci a snad vám od nás přijde alespoň jeden zvědavý čtenář.

MovieZone FM 19. 4. 2006 (68:13, 24MB)

Neváhejte do komentářů pod článkem napsat cokoliv. Vaše pocity, připomínky i dotazy. Budeme vděční za jakoukoliv reakci. Díky.