Elizabeth Banks je fajn herečka a jak to tak vypadá, mohlo by se jí dařit i na druhé straně kamery. Jako producentka se podepsala pod Ladíme! a nakonec z toho vylezl překvapivý hit, letošní pokračování, které urvalo v kinech skoro 300 mega, už dokonce režírovala. A projevila zájem usídlit se za kamerou na delší dobu. Teď to vypadá, že jí spadl do klína další zajímavý projekt. Elizabeth Banks totiž jedná o tom, že by produkovala a režírovala novou verzi Charlieho Andílků. S příběhy trojice sexy hrdinek vyrůstalo hned několik generací diváků. Seriál ze sedmdesátých let u nás moc lidí nezná, ale dva filmy, v nichž se sešly Cameron Diaz, Drew Barrymore nebo Lucy Liu, se v bedně objevují dodnes.

 

Pokud o seriálový restart v roce 2011 ošklivě nevyšel a po pár epizodách byl konec, bylo by však naivní myslet si, že příběhy o málo oblečených holkách, které mlátí lidí a ohání se velkými zbraněmi, nemají v kinech potenciál. Elizabeth Banks by navíc mohla být celkem ideální režisérkou. V Ladíme, ale třeba i ve Smithově Zack a Miri točí porno, ukázala, že má smysl pro humor a že se nebojí být trošku drsnější a cyničtější, než je v Hollywoodu zvykem. Takže její verze Charlieho andílků by mohla mít mnohem blíž k filmové sérii Jump Street než k původnímu seriálu nebo k tomu, co vypustil do kin McG. Každopádně tenhle restart s touhle možná ne úplně zkušenou, ale rozhodně zajímavou režisérkou bychom si nechali líbit. Jen neodfláknout casting.

--- 

Vytáhni v hospodě: Ve dvojce McGho Andílků se nevrátil Bill Murray, protože si při jedničce nesedl s Lucy Liu, ale především se samotným režisérem. Nahradil ho Bernie Mac.