Místní rubrika ComicsZone vzkvétá hlemýždím tempem, jako malou záplatu tu tedy máme pozvánku na Crwecon. Již desátý sraz přátel comicsu se koná už tuto sobotu v pražském klubu Cross, kde budete celý den bombardováni vším, co jen trochu souvisí s kreslenými sešity.

Chcete vědět, co přesně se na vás chystá? Vyčerpávání odpověď zní následovně: "Přednáška o podivných televizních seriálech, o novinkách v comicsovém světě, o nejzajímavějších titulech minulého roku, úvod do světa mangy, křest comicsu Enki Bilala, velký comicsový kvíz a vyhlášení vítězů Fabula Rasa (ceny internetové stránky Comicsdb, kdy o nejlepších comicsech hlasují sami čtenáři). Kromě toho proběhne i dražba originálních kreseb, vydavatelské panely a samostatná manga sekce i s promítáním filmů... a samozřejmě dostanete možnost nakoupit české i zahraniční comicsy, trička, plakáty či figurky za výhodné ceny!"

Vstup na tuhle nabitou akci bude jako tradičně zdarma a její kompletní program najdete na webu Crweconu. Ať už tedy baštíte superhrdiny nebo spíš autorské projekty a indie věci, měli byste mít v sobotu o zábavu postaráno.

Reportáž z minulého Crweconu: