Emma Watson se po konci Harryho Pottera zas tak neflákala. Byla výborná v Charlieho malých tajemstvích, Aronofonskyho biblickém dramatu Noe i v komedii Apokalypsa v Hollywoodu, kde si dělala srandu sama ze sebe. Že ji nepotkal žádný veliký hit? To je sice pravda, zrovna tohle by se ale mělo už brzy změnit.

 

Emma se totiž objeví v nové verzi Krásky a zvířete, kterou si bude chtít napravit resumé Bill Condon (Twilight sága: Rozbřesk). Půjde o hraný film, jenž by měl kráčet ve šlépějích mnoha hitů z posledních let (Alenka, Oz, Zloba...), dostane tudíž u Disneyho prvotřídní péči. Studio, které vyrábí jeden miliardový hit za druhým, ostatně ví, jak prodat celovečerní pohádku. A jestli v březnu uspěje i Branaghova Popelka, nebude pochyb o tom, že se Emma Watson vrátí mezi nejsledovanější mladé herečky současnosti. Což je jen a jen dobře.

---

Vytáhni v hospodě: Krásku a zvíře loni oživili Francouzi. A přestože si hlavní role zahráli Léa Seydoux a Vincent Cassel, tedy celkem známé tváře, byl z toho padesátimilionový propadák.