Těžko říct, jestli tahle série ještě někoho skutečně zajímá, ale zdá se, že Hollywood je schopný a připravený udělat úplně všechno pro to, abychom se nových Krotitelů duchů dočkali. Donedávna o nich mluvil hlavně Dan Aykroyd, jemuž víceméně nic jiného nezbývá, protože velké role nedostává už celkem dlouho, v Sony ale na sequelu/remaku aktivně pracují. Na starost ho dostal Paul Feig, jenž natočil hit Ženy sobě, a bylo oznámeno, že máme tentokrát čekat v hlavních rolích ženské hrdinky. Rebel Wilson už potvrdila, že se s Feigem sešla. A Sony chce další a známější jména. 

Podle uniklých emailů to vypadá, že osloveny a přizvány minimálně k vyjednávání byly Jennifer Lawrence, Emma Stone, Melissa McCarthy nebo Lizzy Caplan. Takovýhle casting by byl samozřejmě docela lákavý a ty dámy, nebo alespoň většina z nich, už párkrát dokázaly, že umí být na plátně zábavné. Bylo by ale naivní očekávat, že se povede ukecat všechny. Emma Stone, Melissa McCarthy a Jennifer Lawrence mají diáře narvané nejspíš tak do roku 2027. Každopádně to vypadá, že Sony nehodlá dělat z třetích Krotitelů duchů nějakou druholigovou sci-fi komedii. 

---

Vytáhni v hospodě: Nakonec nejspíš v Ghostbusters 3 uvidíme i Billa Murrayho. Ten sice návrat před kameru neplánoval, Sony ho k němu ale může donutit. Prý i žalobou.