James Cameron se s tím, ehm, nese*e. Jeho proklínaná romance Titanic se stala nejvýdělečnějším filmem všech dob a z čela kasovního žebříčku ji sesadil až Avatar - Cameronův sci-fi comeback po dvanácti letech. Co se dělo dál? Železný Jim oznámil, že natočí tři zatraceně modrá pokračování. Obrovskou uzavřenou trilogii, kterou řadu měsíců plánoval se scenáristickým týmem a která slibuje velké věci. Jak moc velké? Inu.... připravte si trenýrky.

 

Cameron dal totiž na vědomí, že se z avatařích seqeulů doslova "pose*eme s hubou dokořán". Kdyby to řekl kdokoliv jiný, internet by se mu hlasitě vysmál. Cameron je ale na pokračování expert, a jelikož Vetřelci a Terminátor 2 dodnes patří mezi špičky akčního žánru, neměli bychom jeho slova brát na lehkou váhu. Jakkoliv je to hlavně klasické prohlášení egomaniaka, který si možná poprvé v životě děsně nabije ústa.

I když, nezapomínejme na jednu věc. Je to přece James Cameron!

---

Vytáhni v hospodě: "Pokaždé, když začnu točit nový film, vleze mi do hlavy fantazie, že budeme jako velká rodina. Že se budeme náramně bavit a užijeme si spoustu krásných kreativních momentů. Takhle ale filmařina nevypadá. Je to bitva!" James Cameron