Adaptace Suicide Squad patří mezi nejzajímavější nadcházející comicsovky od DC. David Ayer nám 5. srpna 2016 naservíruje tým superpadouchů, kteří se vydají na sebevražednou vládní misi, a možná u toho budou Will Smith, Tom Hardy, Margot Robbie a Jesse Eisenberg jako Lex Luthor. Teď ale přicházejí zvěsti, které vysvětlují, přes co se Warneři film pokusí prodat. A kupodivu... přes Jokera!

Jestli jste si mysleli, že úmrtí Heatha Ledgera pošle zmalovaného maniaka k ledu, tak jste se dost možná spletli. Joker zřejmě nebude členem ústředního týmu. Klidně by ale mohl být třeba hlavní záporák, což by byla významná role, do níž se Warneři snažili ukecat Ryana Goslinga. To jim ale nevyšlo, a tak teď otočili pozornost k čerstvě oscarovému Jaredu Letovi.

 

Zajímavá volba? Jistě. Nová verze filmového Jokera by ale musela být vyloženě geniální, aby se jí diváci nevysmáli. Takže musíme doufat, že je celá tahle zpráva jen velká kachna. Anebo že Ayer sakra dobře ví, do čeho se pouští.

---

Vytáhni v hospodě: Suicide Squad je tvůrci popisováno jako Tucet špinavců se superpadouchy. A to samé se říká o spider-manovské týmovce Sinister Six. Ať už je to snění nebo pasující přirovnání... rozhodně se na tuhle boží válečnou klasiku podívejte!