Fanynky Toma Hiddlestona určitě smutní kvůli tomu, že ho teď dva nebo tři roky neuvidí v kostýmu Lokiho. Britský oblíbenec by jim to ale měl bohatě vynahradit jinými rolemi, kterých teď nebude mít zrovna málo. Už příští rok se objeví ve sci-fi dramatu High Rise od Bena Wheatleyho (Seznam smrti, Pole v Anglii), gotickém hororu Crimson Peak od Guillerma del Tora a biografii Hanka Williamse I Saw the Light. Návrat na blockbusterové pole ho pak čeká 4. listopadu 2016, kdy povede monstrflák Skull Island.

 

Na legendární Ostrov lebek se Hiddleston vydá pod dohledem Jordana Vogt-Robertse (Králové léta). A vedle King Konga se tam zřejmě setká s pár dalšími slavnými monstry, která v Legendary Pictures zatím drží pod pokličkou. Máte nějaké tipy? A chtěli byste, aby v budoucnu došlo na (hodně málo pravděpodobný) crossover s Godzillou? Ať už to celé dopadne jakkoliv, velký dobrodružný film s Hiddlestonem rozhodně zní jako dobrý nápad.

---

Vytáhni v hospodě: Hiddleston se ochomýtal kolem hlavní role v novém Ben Hurovi od Timura Bekmambetova. Charltona Hestona ale nakonec vystřídá Jack Huston, kterého možná znáte jako Richarda Harrowa ze seriálu Boardwalk Empire.