Když chcete mít gang, je dobré pozvat do něj nejbližší příbuzenstvo. Vaše vlastní krev vás totiž obvykle nebude chtít zradit, mrkněte se, jak to celé hezky fungovalo u Corleonových. Každopádně teď to vypadá, že do kin dorazí další gangsterská rodina, tam to ale už bude malinko skřípat. Trespass Against Us  je projekt britského televizního režiséra Adama Smithe, jenž má prsty třeba v seriálu Dr. Who, a rozhodně to vypadá celkem zajímavě.

Michael Fassbender by si tu měl zahrát člena gangsterské rodiny, která se porušování zákona věnuje už dobré tři generace. Zkrátka je tu lump úplně každý, takže když se hrdina rozhodne odejít a zkusit se živit poctivě, tvrdě narazí. Tatínek na to má totiž trošku jiný názor. Rodinná linka by mohla do gangsterky přinést trošku víc emocí a Fassbender před kamerou je sichr. Hudbu navíc složí The Chemical Brothers, takže se dá očekávat spíš dravá podívaná než konzervativní dialogovka. Natáčení začne někdy během příštího roku v Anglii.

---

Vytáhni v hospodě: Fassbender se dvakrát na plátně sešel s Dominicem Westem a vždycky spolu natočili historické řežby. Poprvé Třístovku, podruhé Centuriona.