U dvojky Expendables jste možná taky měli pocit, že už není kam stoupat. Božská trojice kropila padouchy hezky bok po boku a zastavil se dokonce Chuck Norris, teď to ale začíná vypadat jen jako malá předehra. Trojku sice před pár dny opustil Bruce Willis. Rychle ho ale zastoupil Harrison Ford a teď se Sly může chlubit dalšími dvěma megaúlovky - Antoniem Banderasem a Melem Gibsonem.

 

První jmenovaný je blesk z čistého nebe (vymodlili jste si ho až v diskuzi pod minulým článkem) a zatím se neví, jak dlouho se ve filmu ohřeje. Hodně prostoru ale dostane nevyzpytatelný Gibson, který bude úhlavním nepřítelem Slyovy bandy. Ano, mluvilo se o tom už dlouho. Teď je to ale jisté a můžeme se začít těšit na další nostalgické inferno, u jehož trailerů budou akčním fandům explodovat hlavy. Už aby to tu bylo!

---

Vytáhni v hospodě: Gibson s Banderasem se brzké budoucnosti nesejdou jen ve třetích Expendables. Už letos v březnu se pod dohledem Roberta Rodrigueze objeví v Machete zabíjí. A víte co? I tam hraje Gibson hlavního padoucha.