Letošní Comic-Con je za námi. Dal nám dvě významnější novinky (oznámení týmovky Batmana se Supermanem a názvu druhých Avengers), samozřejmě se toho ale událo daleko víc. Sedm filmových studií do San Diega přivezlo spoustu herců, tvůrců a upoutávek, z nichž se uvařila řada více či méně zábavných panelů. Zajímá vás, na jaké otázky tentokrát odpovídal Harrison Ford? S kým si to rozdá nová Godzilla? A jak vypadal teaser Warcraftu? Tak si zalistujte a dozvíte se všechno zásadní, co se za poslední čtyři dny událo.

Drobná poznámka: Exkluzivní teasery, klipy a trailery se nesmějí dávat na Youtube, tudíž jsou z panelů vystříhané. Občas nějaký z nich uteče, ale příliš na to nesázejte.

Strana 1 z 7

1 2 3 4 5 6 7

Summit Entertainment

Divergent

Režie: Neil Burger
Hrají: Shailene Woodley, Aaron Eckhart, Kate Winslet, Ashley Judd, Ray Stevenson
Česká premiéra: 3.4.2014

Nová young adult adaptace, tentokrát z dystopické budoucnosti, která se dělí na pět frakcí podle ctností. Na panelu se promítal trailer s tréninkovou scénou, v níž se skákalo z vlaku.

Enderova hra

Režie: Gavin Hood
Hrají: Asa Butterfield, Hailee Steinfeld, Harrison Ford, Ben Kingsley, Viola Davis
Česká premiéra: 31.10.2013

Adaptace slavné knihy Orsona Scotta Carda o mladých vesmírných kadetech, kteří se musí pustit do boje s mimozemšťany. Panelu nepřekvapivě kraloval podivínský Harrison Ford, promítnutý trailer potom hodně tlačil na velké bojové scény ve vesmíru.

Strana 1 z 7

1 2 3 4 5 6 7