Hollywood už zase neví kudy kam. Ale když dostali vlastní film i Jonas Brothers a Justin Bieber, proč ne Grumpy Cat? Zamračený internetový fenomén doufám netřeba představovat. Všichni už ho potkáváme pěkných pár měsíců a zatím to vypadá, že tu s námi bude minimálně stejně dlouho jako naštvaný Hitler. A teď ho navíc čeká výlet na stříbrné plátno.

 

Za tímhle nápadem stojí produkční společnost Broken Road, která se dohodla s managery Grumpy Cat (!) na tom, že s ní natočí rodinný celovečerák v duchu Garfielda. Nikdo se tedy ani nesnaží zastřít, že to bude prázdná a tupá ždímačka peněz. A že se akorát obšlehne oranžový klasik, jehož filmy samy o sobě dopadly tragicky.

Grumpy Cat už se stihla objevit v půl tuctu televizních pořadů a vyhrála webových kupu cen. Jestli tak v kinech nevyhoří, brzy bude mít větší vilu než Tom Cruise a třeba jí někdo obsadí do rebootu akční supersérie Jako kočky a psi. Možnosti jsou nekonečné. A imf s Hladem se už teď perou o to, kdo slízne všechnu recenzentskou smetanu...

---

Vytáhni v hospodě: