Nejspíš si pamatujete, že na poslední MovieZone projekcích jsme vám pouštěli ambiciózní oscarovky Argo, Terapie láskou a 30 minut po půlnoci. Tentokrát ale zvolníme a dopřejeme vám trochu oddechové zábavy.

 

Díky spolupráci se společnosti Warner Bros. totiž v úterý 28. května ve 20:00 v kině Atlas promítáme hrubozrnnou komedii Pařba na třetí. Završení kasovně velmi úspěšné trilogie, která nám zbořila bránice Pařbou ve Vegas i Pařbou v Bangkoku, znovu přivede na scénu Bradleyho Coopera, Zacha Galifianakise nebo šíleného Kena Jeonga, přibude k nim ale i třeba John Goodman. A všechno skončí. Pokud chcete vidět jak, máte jednoduchou možnost.

Stačí málo. Tentokrát po vás nebudeme chtít žádné blbnutí v kostýmech, to přijde možná až s Mužem v oceli. Teď se stačí jednoduše zaregistrovat na mail souteze@moviezone.cz a napsat, jestli máte zájem o jedno nebo dvě místa. A pak počkat pár hodin, než vám účast potvrdíme a pošleme vám vstupní kód. No a pak už jen dospat do úterý, kdy se všichni sejdeme v Atlasu.

 

Kapacita sálu je omezená (už jen 100 míst), takže moc dlouho neváhejte. Kdo dřív přijde, ten dřív kouká.

 

Samozřejmě, že účast je po registraci závazná - pokud nedorazíte po nahlášení, příště už vás nepozveme. A předplatitelé MovieZone mají tradičně přednost.