Největší filmová show nás čeká už za pár dní. V noci z neděle na pondělí se bude Jon Stewart snažit pobavit miliony diváků. Pokud nepatříte mezi příznivce kabelovek nebo satelitů, zřejmě budete odkázáni na pasivní sledování výsledků. My to ale chceme změnit! Už pěkných pár let je u internetových magazínů zvykem dělat online "live" reportáže. Teď je na čase přejít na vyšší level. Chvilku jsme běhali bezcílně po našich útulcích a zkoušeli ze sebe vydolovat nějaký ten nápad, až nám to vyloženě spadlo do klína. Je to zvrhlé, úspěch zdaleka není zaručen, ale můžeme vám slíbit, že něco takového jinde nezažijete. Rozhodli jsme se sejít na jednom místě, naladit HBO a hezky Oscary okomentovat skutečně LIVE! Pokud disponujete WinAmpem a budete ve správný čas na správném místě, budete si moci naladit MovieZone FM a zaposlouchat se do našich nebetyčných "keců" na adresu herců, hereček, výsledků i všeho ostatního.

Náš server sice není nafukovací, ale při rozumném bitratu nabídneme místo k sezení hned třiceti uživatelům. Zbytek bude moci sledovat updatované výsledky v textové podobě a ani ospalci se nemusí bát, že by o něco přišli. Sestříhaná verze bude později ke stažení. Přesto bych vám rád doporučil, abyste se tu objevili skutečně na čas... jedině tak budete moci zažít necenzurované vysílání, které se dost možná zvrhne v dokonalý chaos a komentování všeho možného, včetně vsuvek ála "módní policie"... už při promenádě na červeném koberci asi budou padat zajímavé citáty.

Vysílání by měl být schopen naladit kdokoliv s winAmpem a během neděle budeme zkušebně vysílat, abyste si mohli schopnosti vašeho železa vyzkoušet. A kdo ví, možná tenhle malý noční experiment položí základ další originální fíčuře, se kterou se na MovieZone budete čas od času setkávat. Zůstaňte na příjmu, v neděli se dozvíte další podrobnosti.