Jon Heder umřel! Ne, klídek, děláme si legraci. Stejně "vtipným" způsobem se prezentoval nějaký dobrák na internetu, jen zapomněl říct, že si dělá srandu a dodal prý velmi přesvědčivý obrázek toho, jak Hederovo tělo po autohavárii opouští duše (ehm). Divili byste se, kolik lidí se na to chytlo. Hvězdě snímku Napoleon Dynamite posléze volal jeho bratr a jejich rozhovor zněl asi takhle: "Hele nejseš mrtvej, že ne? Kamarádi totiž říkají, že jo, ale já jsem tvůj bratr a tak si říkám, že bych to měl vědět první." Poučení? Až budete chtít umřít, řekněte to nejdřív svému bratrovi. Jon Heder se těší dobrému zdraví a momentálně natáčí asi tisíc filmů. :)

Dobrému zdraví se naopak netěší Joaquin Phoenix. Ve svém novém filmu hraje Johnnyho Cashe, který si často tykal s alkoholem. Phoenix na to šel klasickou metodou vžití se do role, jinými slovy začal "chlastat jako nezřízenej". Podle posledních zpráv se z něj stal alkoholik a dobrovolně podstoupil odvykací kůru. Co dneska ti herci pro dobrou roli neudělají, že? Poučení pro Joaquina: Nikdy netoč filmy o sebevrazích. Z toho už by tě nemuseli vyléčit.

Wallace a Gromit přežili katastrofu! Dílnu proslulé Aardman Animation zachvátil oheň a budova vyhořela do základů, přičemž s sebou vzala kulisy, spoustu postaviček z plastelíny, ale ne Wallace a Gromita, kteří v té době byli s Nickem Parkem na celosvětovém turné v rámci propagaci jejich nového filmu. Pro Parka to byl hořkosladký den, protože se dozvěděl nejen o požáru, ale i o úspěchu v amerických kinech. Je možné, že požár nevznikl náhodou, tak či onak byl Park šťastný, že zachránil alespoň dva ze svých hrdinů.

Eliza Dushku mlží... Se svým tělem si to může dovolit, ale možná jsme na stopě velkého komplotu. Pro jeden časopis totiž prohlásila: "Všichni to chceme točit. Já, Jamie Lee, Tom Arnold i Bill Paxton. Měli jsme před měsícem schůzku. James bude režírovat. Jsem z toho v extázi". Budiž... Zajímavé to začíná být, když si zjistíte, co řekl Tom Arnold o měsíc dřív v jiném časopise. "Všichni to chceme točit. Já, Jamie Lee, Eliza Dushku i Bill Paxton. Měli jsme před měsícem schůzku. James bude režírovat. Jsem z toho v extázi". I Tom je z toho v extázi, vidíte? Pochopitelně je řeč o Pravdivých lžích 2. Teď už jen čekáme, kdy řekne Arnie při jednom ze svých proslovů, že je "taky v extázi". Kolik je pravdy na téhle lži? Zřejmě málo, když vezmeme v úvahu i fakt, že žádná schůzka se před měsícem zřejmě nekonala. Poučení pro editory zmíněných časopisů: Opisovat se nevyplací.

Hvězdy seriálu Lost začínají být nespokojené. Dozvěděly se totiž, že stanice ABC, na které seriál běží (a která ho produkuje) nadělila konkurenčním Desperate Housewives nějaké ty bonusy za nadprůměrnou sledovanost. Auta, prémie, dovolenky... klasika. Lost je ovšem v poslední době sledovanější a tak se herci začali bouřit, že by teda taky nějaký ten sporťák zkousli. ABC je zatím co nejslušněji posílá do háje a snaží se přijít na nějaké řešení. Rada: Co takhle pozabíjet pár postav? Přeživší pětici pak můžete dát klidně Mercedesy. To se vyplatí! ;)

Kelly Preston a John Travolta doporučují Katie Holmes tzv. "klidný porod". Co je jim do toho? Inu to je tak, když si nabrnknete člena scientologické církve (jenže si nemůžete pomoct, vždyť je zazobanej ;), ostatní členové vám začnou mluvit do života. Travolta naznačil, že dítě si v momentech bolesti všechno v paměti zafixuje mnohem důkladněji. Proto by měla Katie rodit v kostele, při svíčkách a pokud možno v absolutním tichu. Rozhodně prý neschvaluje křičící lékaře, hlasitou hudbu a obličej matky zkřivený bolestí. Jestli jsou podobná moudra v Hubbardových knihách, budu si asi muset nějakou přečíst. I když je fakt, že jedno Bojiště Země mi možná stačilo.