V Hollywoodu se musí plánovat dopředu a pokud chce někdo vydělat prachy, je lepší zabrat si pro to co nejlepší datum. Zkrátka to udělat tak, aby se konkurence přizpůsobovala vám a ne vy jí. Rok 2013 je sice teprve na začátku, ovšem už teď víme, na co a hlavně kdy se bude chodit v letech příštích. O tom, že právě v polovině června příštího roku si budeme moci zajít na čtvrtý Jurský park, jsme už psali, čerstvě však data pro své budoucí hity odtajnil i Disney. Takže si to dáme rychle.

21. března 2014: The Muppets 2 - O zápletce nic nevíme, ale v hlavních rolích se sejdou Ricky Gervais a Tina Fey. No a samozřejmě hromada plyšáků.

2. července 2014: Maleficent – Klasická pohádka o Šípkové Růžence vyprávěná z pohledu zlé královny. Tu si tady zahraje Angelina Jolie, vedle ní se objeví Elle Fanning, Juno Temple nebo Sharlto Copley.

19. prosince 2014: 1952 – Dlouho chystaný a odkládaný projekt Brada Birda a Damona Lindelofa by měl být hodně podobný sci-fi klasice Blízká setkání třetího druhu. Hlavní role se ujme George Clooney.

10. července 2015: Piráti z Karibiku 5 - Jeff Nathanson, autor Chyť mě, když to dokážeš, bude psát scénář nové pirátské taškařice. S návratem Johnnyho Deppa se pochopitelně počítá.

A to si k tomu připočtěte ještě dubnovou premiéru Captain America. The Winter Soldier a první srpnový den nastoupí do akce Guardians of the Galaxy. Pořád bude na co chodit.