Jednu soutěž o parádní steelbook se všemi čtyřmi filmy ze světa agenta Jasona Bourna jsme tu už měli, protože jde však o hodně povedenou podívanou, nejspíš se nebudete zlobit, když dostanete ještě jednu šanci získat film z téhle série v modrém provedení.

I tentokrát vám ve spolupráci s webem Filmarena.cz nabízíme možnost potykat si s bourneovským univerzem - a to skrze povedený spin-off/pseudosequel, v němž Matta Damona nahradil Jeremy Renner, Bournův odkaz. Film nadupaný skvělou akcí, výbornými herci a chytrou zápletkou, navíc v limitované edici, která nebude vaší filmotéce dělat ostudu ani v nejmenším.

Pokud byste steelbook rádi našli ve svojí schránce, tam nám odpovězte na jednoduchou otázku: Kolik nominací na Oscara a v kterých kategoriích má na svém kontě režisér Bournova odkazu Tony Gilroy? Nic těžkého to není, takže když nám správnou odpověď pošlete do pátku 28.12.2012 do 23:59 na mail souteze@moviezone.cz a do předmětu napíšete SOUTĚŽ BOURNE, máte šanci na bonusový vánoční dárek.

Hodně štěstí.

PS: Omlouváme se za mystifikaci těch, co byli zprvu informováni, že se hraje o kolekci celé tetralogie.

Výherce: Irena Dudová, Brno