Nač chodit kolem horké kaše, Pařba v Bangkoku byla zklamáním. Zatímco se na první Pařbu chodilo do kina klidně pětkrát (ok, to byl možná jenom můj případ...), z dvakrát tak drahé dvojky se vyloupnul akorát podviživený skororemake jedničky. Invenci a áčkový humor by do série každopádně měla vrátit trojka, u níž se dlouho tajilo, o čem vlastně bude.

Režisér Todd Phillips pravidelně opakoval jen to, že nás nečeká další kopírka prvního dílu. Až nyní ale začal být konkrétní a pustil do světa informaci, že se ve trojce vydáme na road trip, jehož hlavní hvězdou bude Alan (Zach Galifianakis). Vousatému podivínovi totiž zemře otec (Jeffrey Tambor) a zbytek vlčí smečky se ho rozhodne vzít na pořádný výlet, aby byl v krizovém období pěkně pod dohledem.

Film se tedy nebude odehrávat na jediném místě, ale projedeme v něm pěkný kus Ameriky. Jednou ze zastávek by nicméně mělo být Las Vegas, protože se po absenci ve dvojce vrací prostitutka Jade (Heather Graham) a černej Doug (Mike Epps), vedle nichž se pochopitelně můžete těšit i na pana Chow a Mikea Tysona. Trojka má hodně co napravovat, tak snad neskejsne u odkazů na Beatles.

---

Vytáhni v hospodě: Minimálně fotky z natáčení budou super...