Když jde na boháče krize středního věku, pořídí si Porsche nebo Ferrari (záleží jestli patříte ke konzervativcům nebo rebelům). Když popadne druhá míza obyčejné lidi, může to skončit buď brigádou u Mekáče (pamatujete na Lestera Burnhama?) nebo koupí zánovního Harleye. Všichni přece viděli Bezstarostnou jízdu a proč si konec konců neudělat radost a nepořídit do garáže brumlajícího miláčka. A navíc... kožené oblečky sluší nejen dominám.

Alespoň takhle přemýšlí trio stárnoucích chlápků z předměstí, kteří se rozhodnou propadnout motorkářské vášni. Problémy nastanou ve chvíli, kdy se na jednom výletu připletou mezi slavnou grupu Hell's Angels. Rodinnou komedii produkuje Disney, ale to není jediný nesoulad, který lze v tomto projektu najít. Vedle jména režiséra Walta Beckera (Sexy párty) se totiž objevuje celkem nadupané obsazení - motorizované staříky si zahrají John Travolta, Tim Allen a nově i Martin Lawrence. To je vskutku nadupaná hvězdná koncentrace, kterou si snad Becker ani nezaslouží. Copak si nevzpomínáte na jeho Sexy párty a bagety plněné psím spermatem? Ve Wild Hogs nás snad nic podobného nečeká. Od dob Sexy párty Becker natočil jen podobně laděnou teenagerskou komedii Supersvůdníci 2 (nejedná se o sequel, jak se nám snaží vnutit překlad českého distributora) a na příští rok chystá romantickou komedii Schooled.

Ta jediná vypadá vcelku originálně, protože se snaží pojmout středoškolské prostředí z trochu jiného úhlu - jejími hrdiny nejsou studenti, ale učitelé. Beckera to zřejmě od importu nových nechutností, ale originální nápad se bezesporu cení. Termín natáčení obou projektů je zatím neznámý.