Opět práce, opět bez audia. Ještě dnes by vám ale mohl zvednout náladu slavný western Hodný, zlý a ošklivý. V dalších dnech očekávejte skvělé drama Roberta Redforda Obyčejní lidé, Zbouchnutou, Romea a Julii, Střihorukého Edwarda, vynikající béčko Dokonalý únik, prvního Baldea, Anděly a démony nebo nejslavnější film Burce Lee Drak přichází.

ÚTERÝ
ČT1 – 20:00 – Samotáři
Nova Cinema – 20:00 – Kam orli nelétají
Barrandov – 21:55 – Hodný, zlý a ošklivý

STŘEDA
Markíza – 20:15 – Jako pavouk
Nova – 23:00 – Válka gangů
ČT1 – 23:15 – Obyčejní lidé

ČTVRTEK
Markíza – 21:30 – Strážce
Nova Cinema – 21:55 – Boss
Prima – 00:35 – Noci s nepřítelem

PÁTEK
Nova – 20:00 – Křižovatka smrti
Joj – 20:15 – Fantastická čtyřka a Silver Surfer
ČT2 – 21:00 – Romeo a Julie
Nova – 21:50 – Aljaška v plamenech
Prima Cool – 22:15 - Velký šéf
Markíza – 22:15 – Smrtonosná zbraň 4
Prima – 23:10 – Zbouchnutá
Nova – 23:55 – Smrtící triky

SOBOTA
Markíza – 12:25 – Karlík a továrna na čokoládu
Prima – 13:55 – Střihoruký Edward
Markíza – 14:35 – Harry Potter a Tajemná komnata
Prima – 20:00 – Prázdniny pana Beana
Nova Cinema – 20:00 – Hrdinové a zbabělci
Joj – 20:15 – Dokonalý únik
ČT1 – 20:55 – Královna
Nova Cinema – 21:50 – 15 minut
Prima – 22:05 – Parfém: Příběh vraha
Markíza – 22:05 – Skrytá identita
ČT1 – 22:35 – Halloween
Barrandov - 22:55 – Americký zločin
Nova – 00:05 – Blade
Joj – 00:10 - Výplata
Prima Cool – 01:30 – Ohnivé vozy
Joj – 02:15 – Až na krev

NEDĚLE
Nova – 15:00 – Neviditelný na útěku
Nova Cinema – 16:20 – Roxana
Markíza – 16:20 - Godzilla
Nova – 20:00 – Nestyda
Prima – 20:00 – Něco jako láska
Nova Cinema – 20:00 – První rytíř
Prima Cool – 20:00 – Mazaný Filip
Markíza – 20:15 – Andělé a démoni
Nova Cinema – 22:25 – Apocalypto
Nova Cinema – 01:10 – Tequila Sunrise

PONDĚLÍ
ČT2 – 21:00 – Kráska dne
Nova Cinema – 21:50 – Drak přichází
ČT2 – 22:40 – Paříži, miluji tě
Markíza – 23:10 – Země policajtů

SRAČKY
Středa – Nova Cinema – 21:40 – Jako štvaná zvěř
Čtvrtek – Nova – 23:00 – Hadi v letadle
Sobota – Nova – 22:15 – O život