Už vás ten humbuk kolem Zkrocené hory otravuje? Netruchlete, Adam Sandler vás zachrání. Nebude to sice hned, ale podle prvních informací to zjevně bude stát za to. Ostatně název I Now Pronounce You Chuck and Larry slibuje vskutku mnohé.

Chuck a Larry jsou dva úplně normální hasiči, naštvaní z toho jaké výhody poskytuje hasičský sbor menšinám a oddaným párům. Rozhodnou se tedy předstírat, že jsou homosexuálové a že se do sebe najednou zamilovali. Cesta za snadno vydělanými penězi však bude trochu trnitější než předpokládali.

Zápletka není reakcí na Zkrocenou horu, protože tenhle scénář už po Hollywoodu nějaký ten pátek obíhá. Původně si měli ústřední role zahrát Will Smith a Nicolas Cage (ten teď pro změnu hraje úplně jiného hasiče ve Stoneově World Trade Center), pak dokonce Will Smith s Jamesem Gandolfinim, ale nakonec se studio upřelo k jiné dvojici. Adam Sandler byl jasná volba, protože už jenom jeho jméno v titulcích slibuje pohádkové zisky (a scénář se mu prý velice líbí), na plátně ho pak doplní Kevin James. Nevíte kdo je Kevin James? A vzpomínáte na toho dobromyslného tlouštíka z Hitche, kterému to tak hezky šlapalo s Willem Smithem? A jsme doma... nezbývá než doufat, že si Kevin své herecké sladění dokáže vypěstovat i po Sandlerově boku. A kdyby náhodou ne, bude muset zasáhnout režisér, kterým není nikdo jiný než David Dobkin (Nesvatbovi).

Všechny elementy povzbuzují duši filmového fanouška, aby se začala těšit na další nekonvenční komedii, jenže tohle startovní nadšení vám bude muset vydržet pěkně dlouho. Sandler totiž právě začíná točit Reign O'er me, které se potýká s událostmi 11. září. Sandler v něm hraje vdovce a do smíchu mu zřejmě příliš nebude. "Teplí hasiči" tak přijdou na řadu až koncem roku, což je v distribučním kalendáři odsouva minimálně na podzim 2007. Ale co... trpělivost přece přináší růže.