Televizní Tipy 24.1. - 30.1.2012


ikona
Mr. Hlad
tv tipy
Zamilovaný Shakespeare, Kapsy plné dynamitu, Temný úsvit, Constantine, Milk, Soudný den, Království nebeské a další pecky 

Práce nás bohužel opět zavála daleko od mikrofonů, ale televizní program vám to snad vynahradí. Můžete se těšit na Kapsy plné dynamitu od Sergia Leoneho, Rytíře ze Šanghaje, vynikající Legendu o vášni, Školu ro(c)ku, béčkový Soudný den, Zamilovaného Shakespeara, oscarového Seana Penna v dramatu Milk nebo na Království nebeské.

ÚTERÝ
Markíza – 21:30 – Kráčející skála
Barrandov – 21:55 – Kapsy plné dynamitu
ČT2 – 22:05 – Muž, který plakal

STŘEDA
Nova Cinema – 20:00 – Potíže s Arizonou
Markíza – 20:15 – Jeho fotr, to je lotr
Nova – 23:00 – Smrtící léčba
ČT1 – 23:15 – Bouřlivé dny

ČTVRTEK
Markíza – 21:30 - Cellular
Nova Cinema – 21:45 – Vraždy podle předlohy
Prima Cool – 22:10 – Výkupné
Barrandov – 22:35 – Nevěsta přes internet
Prima – 00:15 – Lorenzův olej

PÁTEK
Nova – 20:00 – Pán domu
Prima – 20:00 – Škola superhrdinů
Joj – 20:15 – Rytíři ze Šanghaje
Nova Cinema – 21:45 – Akta X
Markíza – 22:00 – Smrtonosná zbraň 3
Joj – 22:40 – Soudný den
Prima – 23:10 – Mystery, Aljaška
Joj – 01:05 – Kruh
Prima – 01:25 – Švindlíři

SOBOTA
Prima – 10:45 – Robinsonovi
Joj – 11:00 – Škola ro(c)ku
Prima – 12:35 – Objekt mé lásky
Prima – 14:45 – Pidilidi
Markíza – 15:05 – Harry Potter a Kámen mudrců
Nova – 17:25 – V dobré společnosti
Prima Cool – 20:00 – Dračí život Bruce Lee
Markíza – 20:15 – Únos vlaku 1 2 3
Joj – 20:15 – Království nebeské
Nova – 20:00 – Zlatý kompas
ČT1 – 20:55 – Legenda o vášni
Prima – 22:05 – Osamělý mstitel
Prima Cool – 22:20 – Ali G Indahouse
Markíza – 00:00 – Jasné nebezpečí

NEDĚLE
Nova – 08:00 – Wallace a Gromit: Prokletí králíkodlaka
Joj – 12:50 – Mrs. Doubtfire – táta v sukni
Prima – 13:45 – Zamilovaný Shakespeare
Nova Cinema – 20:00 – Rudý baron
Prima Cool – 20:00 – Kurýr 2
Markíza – 20:15 – Bláznovo zlato
ČT2 – 21:55 – Milk
Prima – 22:25 – Střelený
Markíza – 22:25 – Constantine

PONDĚLÍ
Nova Cinema – 20:00 – Temný úsvit
Markíza – 20:15 – Johnny English
ČT2 – 21:00 – Zkrocení zlé ženy
Markíza – 23:00 – Blackjack
Joj – 00:00 – Milovaný Joshua

SRAČKY
Sobota – Nova – 22:15 – Na pokraji smrti
Sobota – Joj – 00:10 – Cesta bojovníka
Neděle – Joj – 06:55 – Hannah Montana

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2017.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace