Imf se stačil sotva vrátit z dovolené, takže mu dáme ještě trochu klidu na to, aby se zaklimatizoval. V televizi vás ale zajímavé věci čekají i bez něho. Například první Nezvratný osud, Statečné srdce Mela Gibsona, parádní 40 let panic, nestárnoucí Kruh, dorazí i Policajt v Beverly Hills, Al Pacino a Robert De Niro se chystají na Nelítostný souboj a těšit se můžete třeba i na Vanishing Point nebo Až na krev

ÚTERÝ
ČT2 – 22:05 – Stínu neutečeš
Joj – 23:50 – Z pekla

STŘEDA
Nova – 9:30 – Pošli to dál
Markíza – 12:10 – Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas
Joj – 13:30 – Peacemaker
Markíza – 21:40 - V pasti
ČT2 – 22:10 – Dívka s perlou
Nova – 22:40 – Nezvratný osud
ČT1 – 23:35 – Rok draka

ČTVRTEK
Markíza – 12:00 – Vánoční skřítek
Markíza – 20:00 - Firewall
Nova Cinema – 20:00 – Statečné srdce
Prima Cool - 22:10 - 40 let panic
Nova – 22:15 – Boeing 747 v ohrožení
Joj – 02:00 – Kruh

PÁTEK
Nova - 9:30 – Elizabethtown
Markíza – 15:00 – Hvězdný prach
Markíza – 20:00 – Pelíšky
Joj – 20:00 – Šakal
Nova – 21:45 – Drtivý dopad
Prima – 23:10 – Případ Pelikán
Nova – 23:45 – Nelítostný souboj
Markíza – 00:05 – Babel

SOBOTA
Markíza – 13:05 – Coach Carter
Markíza – 15:25 – Policajt v Beverly Hills
Nova Cinema – 16:05 – Svět zítřka
Markíza – 17:20 – Ledově ostří
ČT1 – 20:55 – Až na krev
Prima – 20:00 – P.S. Miluji tě
Nova Cinema – 20:00 – Zavěste, prosím
Markíza – 20:00 – Zlatý kompas
Prima Cool – 20:00 – Planeta opic
Nova – 21:55 – Mé druhé já
Prima Cool – 22:10 – Vanishing Point
Barrandov – 22:30 - Mušketýr
ČT1 – 23:35 – Hra s nevěrou
Nova Cinema – 23:50 – Všichni královi muži
Joj – 23:55 – Devátá brána

NEDĚLE
Prima – 13:25 – Propas
Joj – 15:10 – Vikingové
Nova Cinema - 16:15 - Hříšný tanec
Nova – 20:00 – Slavnosti sněženek
Prima – 20:00 – Deset důvodů, proč tě nenávidím
Nova Cinema – 20:00 – Vlk
Markíza – 20:00 – Inkoustové srdce
Joj – 20:00 – Van Helsing
ČT2 – 21:50 – Nebeské dny
Nova – 22:05 – G.I. Jane
Prima – 22:05 – L. A. Přísně tajné
Nova Cinema - 22:20 - Než ďábel zjistí, že seš mrtvej
Markíza – 00:00 - Mnichov
Markíza – 01:15 – Poslední zůstává

PONDĚLÍ
Nova Cinema - 13:30 – Ragtime
ČT2 – 21:00 – Údolí včel

Joj – 23:30 – Resident Evil
ČT2 – 23:35 – Cizinec

SRAČKY
Úterý – Nova Cinema – 21:55 – Láska za časů cholery
Pátek – Markíza – 02:20 – Dvojité trable
Sobota – ČT1– 22:10 – Bolero
Neděle – Nova Cinema – 20:00 – Catwoman