Poslední TV tipy před vánocemi se nám také povedlo natočit, bohužel ale přijdete o MZ Talk, na nějž jsme už doopravdy čas neměli. Nakupování dárků dostalo výjimečně přednost. Každopádně v televizi se můžete těšit na Carlitovu cestu, den před Vánoci stylově na Konec světa, Kung Fu Pandu, Blbého a blbějšího, drsný Rozsudek smrti, stylově vánoční Skleněné peklo nebo třeba na Sexbombu od vedle.

TV Tipy

ÚTERÝ
Nova – 20:00 – A co když je to pravda

Nova – 22:25 – Trestná lavice
ČT2 – 23:05 – The Doors
Markíza – 00:00 – Ztracené

STŘEDA
Nova – 22:40 – Mrazivá vášeň
Prima Cool – 23:15 – Rocky Horror Picture Show
Nova Cinema – 21:40 – Deník zabijáka
Nova Cinema – 23:25 – Carlitova cesta
Markíza – 23:30 – Vlak plný peněz
Markíza – 01:25 – Kiss Kiss Bang Bang

ČTVRTEK
Nova – 20:00 – Budiž světlo
ČT1 – 20:55 – Zatímco jsi spal
Nova Cinema – 21:40 – Ali
Nova – 22:15 – Sejměte Cartera
Barrandov – 22:15 – Vanilkové nebe
Prima Cool – 22:15 – Sopka

PÁTEK
Nova – 14.45 – Santa má bráchu
Nova Cinema – 16:05 – Ishtar
Nova – 16:45 – Krásná pokojská
ČT1 – 20:00 – Anděl Páně
Markíza – 20:00 – S tebou mě baví svět
Joj – 20:15 – Sám doma 2: Ztracen v New Yorku
Nova Cinema – 21:50 – Sněžní andělé
Nova – 21:25 – Chralieho andílci
Joj – 22:55 – Konec světa
Markíza – 23:40 – Čtyři bratři

Prima – 01:10 – Perníkový dědek
Markíza – 01:35 – Gang v útoku

SOBOTA
ČT1 – 10:30 – Vánoční skřítek
Prima – 11:40 – Policajt ze školky
Markíza – 12:05 – Zakletá Ella
ČT2 – 14:40 – Funny Girl
ČT1 – 15:30 – Lotrando a Zubejda
Prima Cool – 20:00 – Skleněné peklo
Nova – 20:00 – Tři oříšky pro Popelku
ČT1 – 21:25 – Pelíšky
Nova – 21:25 – Hudbu složil, slova napsal
Prima – 21:30 – Pretty Woman
Nova Cinema – 21:30 – Životní zkouška
Joj – 00:15 – Rozsudek smrti

NEDĚLE
ČT1 – 14:30 – Jak vytrhnout velrybě stoličku
Nova Cinema – 14:35 – Hon na myš
Nova – 16:15 – Shrek
Prima – 20:00 – Kouzelná chůva Nanny McPhee
Nova Cinema – 20:00 – Šarlotina pavučinka
Markíza – 20:00 – Asterix a Olympijské hry
ČT1 – 21:25 – Božský Bruce
Nova Cinema – 21:40 – Babel
Prima – 22:05 – Pýcha a předsudek
Nova – 23:25 – Blbý a blbější

Markíza – 20:00 – Past

PONDĚLÍ
Prima – 09:55 – Dr. Dolittle 2
ČT1 – 12:35 – 102 dalmatinů
Markíza – 20:00 – Kung Fu Panda
Nova – 20:00 – Čtvery vánoce
Prima – 20:00 – Hrabě Monte Christo
Joj – 20:50 – Hitman
Nova – 21:25 – Uprchlík
ČT1 – 21:30 – Čokoláda
Prima – 22:35 – Výkupné
Markíza – 23:20 – Sexbomba od vedle

SRAČKY
Pátek – Markíza – 22:00 – Křižovatka smrti 3 – Tentokráte v Paříži
Sobota – Barrandov – 23:00 – Street Fighter: Legenda o Chun-LI
Sobota – Joj – 22:40 - Ochránce