Hvězdné války se každou chvíli objeví na blučku, takže atmosféra mezi fanoušky je hodně napjatá. My vám teď ve spolupráci s obchodem Fan Base dáváme možnost trochu se uklidnit a vyhrát pár cen, se kterými můžete na ostatní filmové fandy pořádně machrovat. Soutěžit se bude o silikonovou formu na led, zmrzku či čokoládu ve tvaru Hana Sola a R2-D2, dále pak o spider-manovskou peněženku Marvel Extreme, vyhrát můžete i opasek Incredible Hulk nebo bobble head Terminátora. A to není všechno, pokud chcete být za pořádné frajery a budete mít kliku, můžete mít na stole stojan na vizitky ve tvaru Archy úmluvy z Dobyvatelů ztracené archy.

No a teď co pro to musíte udělat. Jednoduše stačí odpovědět na pár otázek a doufat, že zrovna vy budete mít kliku.

1) Hvězdné války se vrátí do kin ve 3D. Kdy se můžeme těšit na první díl? Napište nám rok a měsíc obnovené premiéry v USA.
2) Postavu Bruce Bannera a jeho alter ega Hulka si příští rok v The Avengers zahraje Mark Ruffalo. Kteří herci ho ztvárnili ve filmech z let 2003 a 2008?
3) Role Terminátora je spojena především s Arnoldem Schwarzeneggerem. Ten si dal od filmu na pár let pauzu a místo natáčení šéfoval Kalifornii. V jakých letech byl jejím guvernérem?

Správné odpovědi posílejte na mail souteze@moviezone.cz do čtvrtka 22. září. Do předmětu napište Fan Base a pokud vyhrajete, budeme vás kontaktovat. Soutěžit mohou samozřejmě i naši čtenáři ze Slovenska.

Ale to není všechno. Pokud byste rádi vyhráli i Indyho Archu úmluvy, budete se muset snažit trochu víc a čeká na vás bonusová otázka:

Bonusová otázka: Kolikrát jsme mohli Harrisona Forda vidět v roli Indiany Jonese? 

Všechny výše napsané pokyny platí i pro vás, jen do předmětu napiště Fan Base+archa. O ostatní ceny budou samozřejmě všichni soutěžit dohromady. Takže hodně štěstí.