Imf je bohužel pracovně vytížený, takže dnes bez audia a MZ Talku. V televizi se ale můžete těšit na vynikající černohumorné drama Za branami pekla, britskou klasiku Chyťte Cartera, legendární Francouzskou spojku, oscarové Mlčení jehňátek, třetího Pottera, Cameronův Titanic, neprávem přehlíženého Speed Racera, vynikající Elitní jednotku nebo nestárnoucího Posledního mohykána.

ÚTERÝ
Nova Cinema – 20:00 – Chyťte Cartera
ČT2 – 20:00 – 700 mil v sedle
Prima Cool – 22:00 – Za branami pekla
ČT1 – 22:50 – Nabít a zabít
Joj – 23:00 – Mlčení jehňátek
Markíza – 23:25 – Velmi nebezpečné známosti

STŘEDA
Nova Cinema - 21:55 - Pravidla vášně

ČTVRTEK
Markíza – 07:10 – Mikulášovy patálie
Markíza – 11:10 – Velký táta
Barrandov – 20:00 – Božská relikvie
Prima Cool – 22:00 – Ohnivé ulice
Markíza – 23:00 – Za nepřátelskou linií
ČT2 - 23:35 – Venuše
Prima – 00:20 – Francouzská spojka
Markíza – 02:35 – Volný pád

PÁTEK
Nova – 20:00 – Harry Potter a Vězeň z Azkabanu
Joj – 20:15 – Titanic
ČT2 – 21:55 – Šílení
Markíza – 22:40 – 8MM
Nova – 22:55 – Ve službách války
Prima - 23:15 – Nepřemožitelný
Joj – 00:00 – Stopař
Markíza – 01:00 – Tequilový úsvit

SOBOTA
Prima – 11:15 – Hřiště snů
Prima – 13:30 – Rozpoutané peklo
Markíza – 14:00 – Mistři hazardu
Nova – 15:45 – Speed Racer
Markíza – 16:00 – Nekecej a pádluj
Nova – 20:00 – Oko dravce
Prima – 20:00 – Smrtonosná past
ČT1 – 22:00 – Můj soused zabiják
Nova Cinema – 22:00 – Berlínské spiknutí
Markíza – 22:00 - Šerifové
Nova – 22:20 – Ctihodný občan
Prima – 22:55 – Agent z Hongkongu
ČT2 – 23:05 – Elitní jednotka
Joj – 23:50 – Pojídač hříchů
Prima – 00:45 – Klíč
Markíza – 00:30 – Zachraňte vojína Ryana

NEDĚLE
Nova – 08:10 – Malý Rambo
Nova Cinema – 12:00 – Žabákova dobrodružství
Nova Cinema – 20:00 – Poslední mohykán
ČT1 – 22:00 – Nedodržený slib
Markíza – 22:05 – Štvanec
Prima – 22:05 – Spojenec
Nova Cinema – 22:15 – Generálova dcera
Nova – 22:25 – Jeden svět nestačí
Markíza – 23:50 – Aeon Flux
Markíza – 01:30 – Magnum Force

PONDĚLÍ
Markíza – 08:20 – Vojín Benjaminová
Nova Cinema – 21:50 – Blackjack
Markíza – 23:00 – Roming

SRAČKY
Čtvrtek – Markíza - 12:45 - Pan chůva
Sobota – Markíza – 20:00 – Válka nevěst
Neděle – Nova – 20:00 – Doktor od jezera hrochů