Druhé dva dny se na Comic-Conu příliš filmových a seriálových zajímavostí neudálo.

CO PŘINESL COMIC-CON 2011 (1/2)

Na internet uniklo pár nekvalitních fotek ze stopáže s Lizardem z nového Spider-Mana. Na Moviewebu se mimochodem můžete podívat na celý panel.

A je tam i panel čtvrtého dílu Twilight ságy, kdyby měl někdo zájem...

Plakátová série Avengers skončila a všech sedm dílů do sebe krásně zapadá. Viz galerie, hi-res tady. Koho by potom zajímal bližší náhled na Kapův nový kostým, nechť zamíří sem.

Devátý a zároveň poslední díl webového seriálu Mortal Kombat: Legacy je venku.

Simon Hunter, stojící za zábavným akčním béčkem The Mutant Chronicles, se ujme režie comicsárny Last Blood. Upíří v ní budou chránit zbytky lidí před zombie apokalypsou, aby se měli čím živit.

Koncept art Lucifera z Proyasova Paradise Lost. Ano, do téhle postavy se transformuje Bradley Cooper.

Video z tiskovky Tintinových dobrodružství.

Neveldine a Taylor prý chystají Crank 3. Bude to buď pokračování dvojky, nebo prequel bez Jasona Stathama.

Fotky zbraní ze třetích Mužů v černém.

Nové seriálové trailery: Pokračování seriálového Last Airbendera s podtitulem The Legend of Korra, The Vampire Diaries, Nikita, Doctor Who a novinka od The CW The Secret Circle. Čarodějky vrací úder!

V Legendary Pictures (Nolanovi Batmani, Snyderovky) se chystá celovečerák Mass Effect. Děj se prý bude zakládat na prvním dílu herní trilogie, víc se zatím neví.

A to je, vše přátelé. Jestli vám v tomhle dvoučlánku chyběly promo materiály k pár sakra velkým filmů, počkejte si na srpnovou výstavu D23. Tam vyloží důležité karty na stůl Disney, Pixar a Marvel.