Na další herecké plány Arnolda Schwarzeneggera někteří čekají jak na smilování. Od té doby, co náš oblíbený rakouský kulturista opustil pohodlné křeslo guvernéra a slíbil návrat do divočiny jménem Hollywood, se ale Arnie ne a ne rozhoupat ke kloudnému rozhodnutí, jaký film by si jeho přítomnost zasloužil (samozřejmě pokud vynecháme animovaného Guvernátora;).

Osobní život rychlému návratu také moc nenahrává, vždyť nemanželské dítě s ošklivou služkou, to je aféra, která na několik dlouhých dní zaměstnala snad všechna (nejen bulvární) média. Ale nebojte, Arnie je silák a všechno ustál. A k hereckému návratu už má sakra blízko. Konečně si totiž vybral film, který je v jeho očích ten pravý.

A volba to bude asi hodně dobrá. Schwarzenegger si totiž zahraje hlavní roli v americkém debutu Ji-un Kima, korejského režiséra, zodpovědného za Hodný, zlý a divný nebo Viděl jsem ďábla.

The Last Stand má být o boji amerického šerifa s mexickým drogovým kartelem. Takže Schwarzeneggerova role bude dost pravděpodobně neskutečně bad-ass, což je přesně to, co stárnoucí herec s ochablým svalstvem potřebuje. Vypadat drsně. Kim film přirovnal ke Smrtonosné pasti a napověděl, že tu Arniemu poteče do bot. Natáčet by se mělo začít už v září, takže se možná někdy po novém roce dočkáme prvních ukázek. Těšíte se? Nebo se měl Arnold rozhodnout pro něco jiného?