U mikrofonu televizních tipů se tentokrát sešli Cival s Mr. Hladem a rozhodli se podělit se se světem o svou moudrost. Tudíž - v televizi vyhlížejte povedenou akci Mr. & Mrs. Smith, comicsovku Constantine, Tarantinovy Gaunery, parádní krváky Hory mají oči a 30 dní dlouhá noc, buddy movie 48 hodin nebo fratpackovskou komedii Mládí v trapu. V MZ Talku jsme se rozhodli zavzpomínat na časy, kdy se člověk mohl připojit na internet jen s pomocí srandovně pomalého modemu a na weby, které v té době formovaly náš vkus.

TV Tipy / MZ Talk

ÚTERÝ
Nova Cinema – 20:00 – Divoké husy
ČT1 – 21:00 – Karamazovi
ČT1 – 22:45 – Kletba zlatého květu
ČT2 – 23:00 – Vlak

STŘEDA
Prima Cool – 22:00 – Než se staneš superstar
Nova – 23:05 – Anděl smrti
Markíza – 23:20 – Nájemní vrazi

ČTVRTEK
Nova – 10:00 – Ace Ventura: Zvířecí detektiv
Nova Cinema – 20:00 – Sedm let v Tibetu
Nova – 23:05 – Legionář
Markíza – 23:15 – Krokodýl

PÁTEK
Markíza – 21:10 – Mr. & Mrs. Smith
Nova – 22:25 – Klikař Charlie
Nova Cinema – 23:15 – Constantine
Markíza – 23:30 – Torque: Ohnivá kola
Markíza – 01:00 – Rocky III

SOBOTA
Prima – 13:20 – Bláznivá runway
Nova – 16:10 – Hitch: Lék pro moderního muže
Markíza – 16:20 – Krokodýl Dundee
Prima Cool – 20:00 – Walk the Line
Markíza – 20:00 – Stmívání
Nova Cinema – 20:00 – Marečku, podejte mi pero!
Joj – 20:15 – Fantastická čtyřka a Silver Surfer
ČT1 – 21:05 – Příliš vzdálený most
Nova Cinema – 21:50 – Gauneři
Prima – 22:05 – Prachy dělaj člověka
Markíza – 22:40 – xXx: Nová dimenze
Prima – 00:25 – Hory mají oči

NEDĚLE
Prima – 14:10 – Co je šeptem...
Prima Cool – 20:00 – Dožeň, co se dá
Joj – 20:15 – Věčný příběh
Prima – 22:10 – Čtyři pírka – zkouška cti
Markíza – 22:50 – 30 dní dlouhá noc
Joj – 23:00 – Jeden svět nestačí
Nova – 23:15 – Orange County
ČT1 – 23:55 – Horší už to nebude
Joj – 01:40 – 48 hodin

PONDĚLÍ
Nova Cinema – 20:00 Bod zlomu
Nova Cinema – 22:25 – Noc s nabroušenou břitvou
Markíza – 23:10 – Mládí v trapu
Joj – 01:00 – Riskantní plán

SRAČKY
Sobota – Prima – 20:00 – Seznamte se s Davem
Sobota – Nova – 20:00 – Bláznovo zlato
Sobota – Joj – 22:15 – Vetřelci vs. Predátor 2