To, že se Arnold rozhodl vrátit k herectví, to víme. A víte to i vy, protože o každém jeho potenciálním projektu poctivě informujeme. A budeme tak dělat i dál, dokud vám všechny ty informace nepotečou ušima z hlavy.

Je to jen pár dní, co jsme psali, že by se bývalý kalifornský guvernér mohl vrátit v pátém Terminátorovi. Vedle toho ale už dříve jeho jméno padlo i v souvislosti s filmem With Wings as Eagle o veliteli nacistického zajateckého tábora, jenž odmítne popravit své vězně. Dále se pak motal kolem role architekta, který musí utéct z vězení, které sám navrhl, v The Tomb nebo stárnoucího šerifa, jenž musí zastavit drogový kartel v Last Stand. Zatím jsme ale dostali jen upoutávku na dětinského Guvernátora. Teď to ale vypadá, že si Arnold vybral další projekt a zdá se, že akční drama Cry Macho má ke spuštění kamer nejblíže.

Arnold by si tu měl zahrát bývalého dostihového trenéra, jenž musí pro svého šéfa udělat takovou neobvyklou práci. V Mexiku musí najít jeho bývalou manželku a jedenáctiletého syna, kterého má unést a přivést domů. Brzy ale zjistí, že situace je trochu komplikovanější a že o kluka vlastně nestojí ani jeden z rodičů. A únos jako takový také není žádná sranda. Natáčení by mohlo údajně začít už letos v létě a to pod vedením Brada Furmana, jehož Lincoln Lawyer sbírá samou chválu. Pro Schwarzeneggerovu účast mluví i fakt, že si s tímhle projektem pohrával už v době, kdy se teprve chystal na velkou politickou kariéru. Produkovat budou navíc lidé zodpovědní za Million Dollar Baby nebo District 9, takže by to mohla být dost zajímavá podívaná.