UPDATE: V prodeji je ještě nějakých čtyřicet lístků, tak se neupejpejte a sáhněte po nich!

Na MovieZone se v posledních dnech strhla velkolepá debata. Je Zdrojový kód prvotřídní sci-fi srovnatelná s žánrovými špičkami, jak tvrdí imf ve svojí recenzi? Nebo jde "jen" o velmi povedený film na jedno, maximálně dvě zhlédnutí? Slovenšti diváci už si to můžou zjišťovat na vlastní pěst, ti čeští si musí počkat do příštího čtvrtka. Nebo...

... o den méně. Ve středu 20. dubna ve 20:00 totiž MovieZone ve spolupráci s H.C.E. pořádá speciální předpremiéru tohohle filmového amarounu (cokoliv to proboha je, imfe). Duncan Jones a Jake Gyllenhaal se sice na poslední chvíli rozhodli, že nás svoji návštěvou nepoctí, i tak byste ale neměli váhat. V pokladně kina Atlas ode dneška čeká 110 lístků po 90 korunách, které se prodávají stylem "kdo dřív přijde, ten dřív mele".

TRAILER / RECENZE ZDROJOVÉHO KÓDU

Kdo se tedy už teď nemůže dočkat, jak bude mít kapitán Colter Stevense x-krát 8 minut na to, aby našel bombu ve vlaku a zabránil tak teroristickému útoku, ví, kde v příštích dnech udělat krátkou zastávku. Asi na žádné projekci Zdrojového kódu se totiž nesejde tolik filmových nadšenců, se kterými pak budete moct v nejbližší hospodě řešit, jak a co se ve filmu vlastně dělo.

A pokud budete s akcí spokojení, můžete směle začít vyhlížet další. MZ předpremiéry by se měly konat zhruba jednou do měsíce, a protože se blíží letní sezóna, určitě nebude nouze o bijáky, které si nejlépe užijete na velkém plátně a s bandou podobně naladěných lidí. Tak na středečním rozjezdu zdar.