Prosím, ať tohle klapne! Před nedávnem jsme zjistili, že si nového Supermana pod dohledem Zacka Snydera zahraje Henry Cavill. Protože se ale natáčení pomaličku blíží, je třeba obsazovat i další role. Drby o možných představitelkách Lois Lane se objevují každou chvíli (Lindsay Lohan? Vážně?), jinak ale v podstatě ani nevíme, jaké postavy se ve filmu objeví. A ono je to vlastně jedno, pokud se obsadí kvalitními herci.

Jako třeba.... Kevinem Costnerem. Jednomu z největších sympaťáků devadesátých let se poslední dobou příliš nedaří, a asi není třeba znovu vyjmenovávat filmy, které zazdily jeho kariéru. Teď by se ale všechno mohlo konečně obrátit k lepšímu, protože Snyder a Warneři chtějí Costnera do jedné z "klíčových rolí" v nadcházejícím supermanském rebootu. Je to záporák? Nebo šéfredaktor Daily Planet Perry White? Kdepak. Costner by si měl zahrát Supermanova pozemského tatínka Jonathana Kenta, který v mentorských šlépějích nahradí Evu Marie Saint (Clarkova maminka ze Supermana II a Superman se vrací). Snad neumře na infarkt stejně jako Glenn Ford v Donnerově "jedničce" a bude rozdávat rady během celého filmu.

Pro hvězdu Tance s vlky, Neúplatných a nejlepšího Robina Hooda by mohla role v Supermanovi znamenat velký comeback po čtrnáctiletém paběrkování v nevýrazných filmech. Myslíte, že to je dost času na pokání za jedno vodní dobrodružství a jednu pošťáckou story? Má Kevin Costner šanci ještě zazářit, a třeba to jednou dopracovat do "eastwoodovského" módu? A je podle vás Jonathan Kent role, která by mu mohla sednout? Diskuze čeká na spoustu vašich nostalgických výkřiků...