Vánoce nás bohužel vyhnaly od mikrofonu, tudíž si aktuální TV tipy bohužel neposlechnete. V programu ale pár zajímavých kousků určitě najdete i bez nich. Doporučujeme především první X-Meny, parádní Hon na ponorku, druhého Terminátora, vynikající Truman Show, matku všech buddy movies 48 hodin nebo nedělní akčně-komediální kombo na Markíze Smrtonosná zbraň a Poslední skaut.

PONDĚLÍ
Nova – 20:00 – Maminčin mazánek
Prima – 20:00 – Billy Elliot
Markíza – 20:00 – Santa má bráchu
Joj – 21:45 – Den poté
ČT1 – 22:15 – Obchodník se smrtí

Nova – 23:35 – Němý svědek
Prima – 00:05 – Ned Kelly
Joj – 00:15 – Z pekla

ÚTERÝ
Prima – 20:00 – Co je šeptem...
ČT2 – 20:00 – Mary Poppins
Markíza – 20:00 - Vesničko má středisková
Nova – 21:35 – Jeho fotr, to je lotr
Markíza – 21:45 – Pelíšky
Joj – 21:45 – X-Men

Prima – 21:55 – Šerifové
Nova – 23:35 – Podezřelý

STŘEDA
Markíza – 13:30 – Hon na ponorku
Nova – 20:00 – Legenda o Zorrovi
Prima – 21:10 – Pýcha a předsudek
Markoza – 21:40 – Poslední prázdniny
Nova – 22:20 – Škola svádění
Prima – 23:35 – Ray
Joj – 02:00 – Barbar Conan

ČTVRTEK
Joj – 10:10 – Truman Show
Markíza – 12:15 – Obecná škola
Nova – 20:00 – Mrazík
Prima – 20:00 – Anna a král
Nova Cinema – 20:00 – Hezké sny
Nova – 21:30 – Godzilla
Markíza – 21:40 - Střázce
ČT1 – 21:40 – Nejsem blázen
Nova Cinema – 21:45 – Pouta války
Prima – 22:45 – Město šílenců
Markíza – 23:30 – Terminátor 2: Den zúčtování
Nova Cinema - 00:30 - V pasti

Joj – 00:45 – Přepadení 2: Temné území

PÁTEK
Nova Cinema – 14:45 – Marná lásky snaha
Prima – 15:20 – Jestřábí žena
Nova Cinema – 02:30 – Panika v Needle Parku

SOBOTA
Nova – 6:45 – Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka
Prima – 11:15 – Wimbledon
Markíza – 13:15 – Muži v černém
Joj – 14:20 – Karate Tiger
Markíza – 14:45 – Asterix a Obelix: Mise Kleopatra

Joj – 15:45 – Škola rocku
Markíza – 16:25 – Cesta kolem světa za 80 dní
Prima – 16:45 – Kate a Leopold
Prima Cool - 20:00 - Procitnutí v Garden State
Nova – 20:00 – S tebou mě baví svět
Prima – 20:00 – Roboti
Nova – 21:35 – Když se setmí
Prima – 21:40 – Píseň pro nevěstu
Markíza – 22:00 – Muž v ohni
Nova Cinema – 22:05 – 48 hodin
Prima – 23:25 – Salton Sea
Joj – 23:30 - Pláž
Nova Cinema – 23:55 – Amores Perros: Láska je kurva

NEDĚLE
Markíza – 15:15 – Smlouva s ďáblem
Nova – 15:55 – Cesta do Ameriky
Joj – 17:00 – Dvanáct do tuctu
Prima Cool – 20:00 – Demolition Man
Markíza – 20:00 – Kronika rodu Spiderwicků
Prima – 20:00 – Táta v sukni
Nova – 20:00 – Město duchů
Markíza – 21:25 – Smrtonosná zbraň
Nova Cinema – 21:30 - Hon na šakala
Prima – 22:15 – Zemřít mladý
Markíza – 23:20 – Poslední skaut

SRAČKY
Čtvrtek - Markíza – 8:10 – Kocour
Čtvrtek – Joj – 20:00 – Superpes
Pátek – Joj – 17:20 – Deuce Bigalow: Dobrej striptér
Pátek – Markíza – 17:35 – Deuce Bigalow: Evropský gigolo
Neděle – Prima – 16:55 – Zamilovaný profesor 2
Neděle - Nova - 21:55 - Základní instinkt 2