Tento týden si vybere každý. Pro umělecky náročnější tu máme klasiku Koně se také střílejí, popcornožrouti se můžou těšit na druhé Piráty z Karibiku, třetí X-Meny, Kouzelnou romanci, dvojitou porci Terminátorů nebo první pravou bondovku Dr. No. V MZ Talku jsme probrali DVD sequely kinofilmů a zkusili najít alespoň jeden dobrý. A našli jsme.

TV Tipy / MZ Talk 

PONDĚLÍ
Nova Cinema – 20:00 – Ztraceni v moři
Markíza – 20:00 – Riskni to s Polly
Nova Cinema – 22:10 – Obávaný bojovník
Markíza – 23:45 – Rychlejší než smrt

ÚTERÝ
ČT2 – 20:00 – Takoví jsme byli
Nova Cinema – 20:00 – Dr. No
ČT1 – 22:30 – Koně se také střílejí

Nova – 23:45 – Připoutejte se prosím 2

STŘEDA
Nova – 22:50 – Terminátor
ČT1 – 23:20 – Zeptej se prachu

ČTVRTEK
Nova – 9:35 – Hlídat Tess
Barrandov – 21:25 – Astronaut
Nova – 22:50 – Policajt v Beverly Hills 2
Markíza – 23:05 – Smrt on-line
Prima – 00:25 – Příliš dlouhé zásnuby

PÁTEK
Barrandov – 09:00 – Hodnej polda, zlej polda
Nova Cinema – 16:40 – Dům duchů
Markíza – 20:00 – Odstřelovač
Nova – 20:00 – Román pro ženy
Joj – 21:15 – Šest dní, sedm nocí
Nova – 22:10 – Terminátor 3: Vzpoura strojů
Prima – 22:55 – Test
Markíza – 00:15 – Univerzální voják
Prima Cool – 02:15 – Pátek třináctého

SOBOTA
Nova – 09:30 – Tristan a Isolda
Joj – 12:20 – Kontakt
Markíza – 12:30 – Škola ro(c)ku
Prima – 12:45 – Harry Potter a kámen mudrců
Markíza – 14:30 – Buď v klidu
Prima – 20:00 – Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
Nova Cinema – 20:00 – Svatba mého nelepšího přítele
Prima Cool – 20:15 – Bláznivá olympiáda
Joj – 20:20 – Kouzelná romance
ČT1 – 21:15 – Rytíři ze Šanghaje
Joj – 22:40 – Scary Movie: Děsnej biják
Nova – 22:50 – Lovci stinů
Prima – 23:10 – X-Men: Poslední vzdor
ČT1 – 23:15 – Válečník
Markíza – 23:25 – Zabij, nebo budeš zabit
Joj – 00:35 – Elitní jednotka
Markíza – 02:55 – Riskantní podnik

NEDĚLE
Nova – 12:15 – Jmenuji se Sam
Markíza – 14:10 – Americký prezident
Joj – 15:40 – Rozpoutané peklo
Markíza – 16:20 – Láska s výstrahou
Prima Cool – 20:15 – Specialista
Nova Cinema – 21:55 – Kdo s koho
Markíza – 22:55 – Spy Game
Prima – 23:15 – Vikingové
Joj – 23:15 – Insomnie
Nova - 01:10 - Bojovníci mezi nebem a zemí
Markíza – 01:15 – Porota

SRAČKY
Čtvrtek – Nova Cinema – 22:35 – Říše vlků
Pátek – Markíza – 22:30 – Profesionál
Neděle – Nova Cinema – 15:05 – Kocour