James Cameron je momentálně v pozici filmového boha a kdyby chtěl natočit film o tom, jak pleje zahradu, dostal by na to dvě stě milionů, pokud by slíbil, že to bude ve 3D. Naštěstí to není magor a motá se kolem mnohem zajímavějších projektů.

Teď se vynořily další drby ohledně sequelu k Pravdivým lžím. Většinou s nimi přijde Tom Arnold, průměrný komik, který dělal ve filmu křoví Schwarzeneggerovi a tak nějak z té role žije do dnes. Tomu by se určitě hodilo, kdyby Železný Jim začal točit dvojku, nejnovější zprávy ale nepochází od něho. A nemluví o filmu. James Cameron by totiž údajně měl produkovat televizní seriál navazující na filmové Pravdivé lži.

V televizích dnes pracují renomovaní filmaři, rozpočty jsou vysoké a herci kvalitní a známí, tak proč ne? J. J. Abrams navíc před pár lety se svým Aliasem slavil obrovský úspěch a ukázal, že kombinace přestřelek, mlácení padouchů, zachraňování světa a vedení zdánlivě normálního života může fungovat i v televizi. Úspěch se pokusí zopakovat letos se zajímavě vypadajícím seriálem The Undercovers. Cameronova první televizní záležitost Temný anděl sice nebyla žádná pecka, doba se ale změnila a každotýdenní porci Pravdivých lží by si určitě nechalo líbit hodně diváků.