Tento týden se v televizi objeví dva akční filmy, které patří mezi to nejlepší, co v tomhle žánru v devadesátých letech vzniklo. Vedle Skály a Nebezpečné rychlosti poběží ale i Smrtonosná zbraň, Serpico, Zahulíme, uvidíme nebo třetí Indiana Jones. V MZ Talku probereme chlapské a dámské fanouškovství a dozvíte se, co mají Expendables společného se Sexem ve městě.

TV TIPY 16.8. - 22.8. 2010 / MZ Talk 

PONDĚLÍ
Joj – 20:15 – Těžce zamilován
ČT1 – 22:15 – Serpico
Joj – 22:30 – Malá Miss Sunshine
Nova – 22:45 – Simone

ÚTERÝ
Nova – 20:00 – Moje superbejvalka
Nova Cinema – 20:00 – Žít po svém
Joj – 20:15 – Skála
Nova Cinema – 22:05 – Otevřené moře
ČT2 – Občan pes
Markíza – 00:35 – Syriana

STŘEDA
Markíza – 20:00 – Smím prosit?
Nova Cinema – 21:45 – Zahulíme, uvidíme
Prima Cool – 22:00 – Královna Alžběta
Markíza – 22:15 – Pýcha a předsudek
Markíza – 00:30 – Útěk do Mexika

ČTVRTEK
Nova – 20:00 – Kněz je poděs
Prima – 20:00 – Johnny English
Nova Cinema – 20:00 – Anakonda
Prima – 22:00 – 40 dnů a 40 nocí
Nova – 23:15 – Zběsilý útěk

PÁTEK
Nova – 20:00 – Dědictví aneb Kurvahošigutntag
Markíza – 20:00 – Rafťáci
Prima – 20:00 – Nebezpečná rychlost
Joj – 20:15 – Dvanáct do tuctu
Joj – 22:15 – Indiana Jones a poslední křížová výprava
Markíza – 22:20 – Dannyho parťáci 2
Prima – 22:25 – Smrtonosná zbraň
Prima – 00:40 – Přízraky
Markíza – 00:40 – Blade II

SOBOTA
Prima – 13:55 – Rozpoutané peklo
Nova – 15:35 – Spláchnutej
Markíza – 16:05 – Beethoven
Nova – 17:20 – Vysloužilí lvi
Nova – 20:00 – Troja
Prima – 20:00 – Dvanáct do tuctu 2
Markíza – 21:50 – Obávaný bojovník
Prima – 22:00 – Křižovatka smrti 2
Prima Cool – 22:25 – Zuřivost
Joj – 22:30 – Hvězdná pěchota
Nova Cinema – 22:40 – Lidská skvrna
Nova – 23:35 – Krvavá sklizeň
Prima – 23:55 – Krvavá stopa

NEDĚLE
Joj – 15:15 – Honba za diamantem
Markíza – 16:35 – Smrtící epidemie
Nova – 20:00 –Rafťáci
Joj – 20:15 – Bridget Jonesová – S rozumem v koncích
ČT2 – 22:25 – Redigováno
Nova – 22:30 – Vyvolávač deště
Markíza – 23:20 – Nezvratný osud

SRAČKY
Úterý – Nova – 9:30 – Dobrodružství Žraločáka a Lávovky
Pátek – Nova – 22:45 – Anakonda: Honba za krvavou orchidejí
Sobota – Markíza – 12:00 – Maska junior
Sobota – Barrandov – 20:05 – Rituál
Sobota – Nova Cinema – 20:55 – Prezidentův muž