V televizi tentokrát narazíte na Slye a Kurta Russella, objeví se i likvidátor upírů Blade, Superman, šílení Králové ro(c)ku nebo ruská fantasy Vlkodav. Ve sračkách najdeme hodně českých prý komedií a v MZ Talku probereme Kajínka a šance, že se u nás konečně začnou točit dobré a trochu jiné filmy.

TV TIPY (45 minut) / MZ TALK (19 minut)

PONDĚLÍ
Nova Cinema – 20:00 – Tři amigos!
Markíza – 20:00 – Pan včelka
Nova – 22:45 – Aféra Thomase Crowna
Markíza – 01:10 – Noční můra v Elm Street 4: Vládce snu

ÚTERÝ
Nova Cinema – 20:00 – Poslední císař
Nova – 20:00 – Přes noc třicítkou
ČT2 – 22:35 – Apocalypto
Nova Cinema – 23:00 – Bojovníci mezi nebem a zemí
Markíza – 02:05 – Naprosto osvětleno

STŘEDA
Nova – 20:00 – Slunce, seno a pár facek
Prima Cool – 22:00 – Rodinné spiknutí
Markíza – 22:05 – Se slovníkem v posteli
Prima Cool – 01:40 – Na titulní straně

ČTVRTEK
Nova – 20:00 – Před svatbou ne!
Nova Cinema – 20:00 – Bouřlivé dny
Prima – 22:05 – Vycházející slunce
Nova – 23:50 – Králové ro(c)ku
Markíza – 00:45 – Zabiják

PÁTEK
Prima – 22:00 – Superman se vrací

Joj – 20:15 – Život s Helenou
Barrandov – 21:40 – Spalovač mrtvol
Nova – 22:05 – Vlkodav z rodu Šerých psů
Markíza – 22:25 – Dannyho parťáci
Joj – 22:30 – Tajemný let
Prima – 23:10 – Tábor tygrů
Markíza – 01:00 – Blade
Joj – 01:15 – Temná zákoutí
Markíza – 03:05 – Skleněné peklo

SOBOTA
Joj – 11:25 – Stopařův průvodce po Galaxii
Joj – 13:40 – Můj bratranec Vinny
Nova – 14:50 – Rychlý Stripes
Prima Cool – 16:05 – Starosti pana starosty
ČT1 – 16:45 – Ptačí klec
Nova – 16:50 – První rytíř
Nova – 20:00 – Mimzy
Prima – 20:00 – Let Fénixe
Barrandov – 20:05 – Ve jménu krále
ČT1 – 20:35 – Profesionálové
Nova Cinema – 21:50 – Timecop
Nova – 22:15 – Výplata
Prima – 22:15 – Křižovatka smrti
ČT1 – 22:30 – Poslední polibek
Markíza – 23:50 – Nejbližší příbuzenstvo
Prima – 00:15 – Blade: Trinity
Markíza – 03:35 – Ve spárech šílenství

NEDĚLE
Joj – 16:30 – Indiana Jones a chrám zkázy
Markíza – 20:00 – Stormbreaker
Nova – 20:00 – 50x a stále poprvé
Joj – 20:15 – Seznamte se, Joe Black
Markíza – 21:45 – Tango & Cash
Prima – 21:55 – Striptýz
Prima Cool – 22:10 – Vymítač ďábla: Zrození
Nova – 22:15 – Čas zabíjet
Markíza – 23:45 – Interview s upírem

SRAČKY
Středa – Nova – 23:20 – Touha smrti 5
Čtvrtek – Prima Cool – 22:00 – Nick Fury, zvláštní agent
Pátek – 20:00 – Markíza – Jak se krotí krokodýli
Pátek – Nova – 20:00 – Poslední plavky
Sobota – Markíza – 22:10 – Ultraviolet
Neděle – Nova – 9:10 – Jak ukrást Dagmaru