Z těch či oněch důvodů se nám bohužel nepodařilo minulé dva týdny TV tipy natočit a dokonce ani napsat (a věřte, že jsme se fakt snažili najít si volnou chvilku), teď už se ale vracíme pomalu do zajetých kolejí. Imf si sice užívá zasloužené volno, ale už příští týden by všechno mělo být v cajku. Tak dnes alespoň text.

PONDĚLÍ
ČT1 – 20:55 – Funny Girl

Nova – 21:40 – Jasné nebezpečí
Prima Cool – 22:00 – Darkman
Joj – 22:15 – Bláznivá olympiáda
Nova Cinema – 22:30 – Requiem pro panenku
ČT1 – 23:35 – Řád
Markíza – 23:35 – Lovci stínů
Joj – 00:15 – Prci, prci, prcičky 2
Markíza – 01:25 – Pavoučí teror

ÚTERÝ
Prima – 06:50 – Hello, Dolly
Nova – 7:15 – Ace Ventura 2: Volání divočiny
Nova – 12:30 – Úsměv Mony Lisy
Joj – 12:50 – Řetězová reakce
Prima – 15:00 – Vzpomínky na Afriku
Nova Cinema – 20:00 – Pravda o Charliem
Nova Cinema – 22:00 – Střelci na útěku
Markíza – 22:50 – Tajemná řeka
ČT2 – 23:05 – Renesance

STŘEDA
Markíza – 21:45 – Prime
Prima Cool – 22:00 – Divoká stvoření
ČT1 – 23:45 – Postel

Joj – 23:55 – Život pod vodou

ČTVRTEK
Prima – 20:00 – Policejní akademie 2: Jejich první nasazení
Joj – 20:15 – Bournův mýtus
Prima Cool – 22:00 – Hrozny hněvu
Nova – 22:55 – Kalifornie

PÁTEK
Nova – 20:00 – Spider-Man
Markíza – 20:00 – Dědiství aneb kurvahošigutntag
Prima – 20:00 – Master & Commander: Odvrácená strana světa
Nova – 22:30 – Dvojí obvinění
Prima – 22:45 – Showtime
Markíza – 22:45 – Mistrův syn
Nova Cinema – 22:45 – Piraňa
Markíza – 02:35 – Magnum Force

SOBOTA
Markíza – 8:10 – Karate Kid
Joj – 12:10 – Nebezpečné pády
Prima – 14:40 – Nabitá zbraň 1
Nova – 15:15 – Příběh žraloka
Prima Cool – 16:10 – Jako kočky a psi
Nova – 17:05 – Muž se železnou maskou
Nova – 20:00 – Hon za svobodou
Barrandov – 20:05 – Nekončený víkend
Prima Cool – 20:15 – Ptáci
ČT1 – 21:15 – Bledý jezdec
Nova Cinema – 21:50 – Kill Bill 2
Nova – 22:10 – Noční let
Joj – 22:30 – Ned Kelly
ČT1 – 23:15 – Hrdina
Markíza – 23:45 – Štvanec

NEDĚLE
Markíza – 12:30 – Maverick

Prima – 13:45 – Listopadová romance
Joj – 16:30 – Sám doma 2: Ztracen v New Yorku
Nova – 17:15 – Do útoku
Nova – 20:00 – Loupež po italsku
Prima Cool – 20:15 – Záhadné zmizení
Prima – 22:00 – Mandolína kapitána Corelliho
Markíza – 22:25 – Anakonda
ČT2 – 23:05 – Už tady nežijeme
Markíza – 00:05 – Divoká řeka
Prima – 00:35 – Zrození
Joj – 01:55 – Odvaha pod palbou
Markíza – 03:55 – Kung-fu

SRAČKY
Čtvrtek – Nova Cinema – 20:00 – Kocour
Sobota – Prima – 20:00 – Panic je nanic
Neděle – Joj – 00:00 – Americký ninja 5